Advert

Çocuklara hakları anlatıldı

İçel Anadolu lisesinde okçuluk kursu alan Nokta Okçuluk Kulübü’ndeki çocuklara Çocuk Hakları ve Çocuk İşçiliği ile Mücadele konusunda eğitim verildi.

Çocuklara hakları anlatıldı
Çocuklara hakları anlatıldı  admin
Bu içerik 382 kez okundu.

  Çocuklar ile velilerinin katıldığı eğitimde çocukların akranlarıyla iletişimleri, temel hakları ve kendilerini ifade edebilme becerisi ve karşılaştıkları sorunlarla ilgili başvuru merkezleri anlatıldı.

İl Çocuk Hakları Koordinatörü Mustafa Sarı tarafından verilen eğitimde tamamen sohbet havası içinde çocuk görüşü çocuk aile ilişkileri konusunda soru cevap şeklinde verilen eğitimde çocukların talepleri de kaydedildi.

İl Çocuk Hakları Koordinatörü Mustafa Sarı“ 81 ilde olduğu gibi Mersin'de de oluşturulan Çocuk Hakları Çocuk Komitesinin çocuklara ulaşarak toplumun her alanında çocuk katılımının artırılması için ülkemizin çocuk hakları alanında başarılı ülkeler arasında yer alması için çaba göstermekteyiz. Bu nedenle geleceğimizin güvencesi çocuklarımıza güzel bir dünya bırakmak için hepimizin yetişkinler olarak yapabileceği bir şeyler vardır. Bunun en önemlisi çocuklarımıza aile bireyleri olarak gereken değeri vererek çocuk görüşünü önemsememizdir. Onların taleplerini alarak sorunlarını çözmek için  onları anlayabilmemizdir" dedi. (Haber Merkezi)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Laikliğe karşı olmak cumhuriyete ihanettir”
“Laikliğe karşı olmak cumhuriyete ihanettir”
Çiftepınar yollarına, bakım onarım
Çiftepınar yollarına, bakım onarım
denizli escort