Çocuk hakları durakları hayata geçiyor

İl Çocuk hakları Koordinatörü Mustafa Sarı Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Bilim Ulaşım A.Ş Genel Müdürü Şerife Hasoğlu'nu ziyaret etti

Çocuk hakları durakları hayata geçiyor
Çocuk hakları durakları hayata geçiyor admin
Bu içerik 178 kez okundu.

İl Çocuk hakları Koordinatörü Mustafa Sarı  Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Bilim Ulaşım   A.Ş Genel Müdürü Şerife Hasoğlu'nu ziyaret etti. Ziyarette konuşan Sarı "Çocuk hakları ve çocuk işçiliği alanında Büyükşehir Belediyesiyle  birlikte Mersin için ne yapabilecekleri konusunda değerlendirme yaptık. İlk olarak Çocuk Haklarıyla alakalı olarak bir çok durağa çocuk hakları durağı adı vereceğiz. Bu konuda ortak çalışmaya başladık. Yine benzer çocuk hakları ve çocuk işçiliği alanında Büyükşehir belediyemizce ortak faaliyetler planlıyoruz" dedi.

Genel Müdür Şerife Hasoğlu ise "Mersin'de çocuk hkları ve çocuk işçiliği alanında ortak çalışma yapmak bizin sosyal belediyecilik olarak zaten görevlerimiz arasında. Bu konuda çocuk hakları komitesiyle önümüzdeki süreçte ortak çalışma yürütmeyi planlıyoruz. Buna ilk olarak çocuk hakları durakları oluşturarak. Çocuk ve çocuk hakları alanında kamuoyu duyarlılığı yaratmayı hedefliyoruz" şeklinde konuştu.  (Haber Merkezi)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Laikliğe karşı olmak cumhuriyete ihanettir”
“Laikliğe karşı olmak cumhuriyete ihanettir”
Çiftepınar yollarına, bakım onarım
Çiftepınar yollarına, bakım onarım
denizli escort