Seçer Down'lı Batuhan’ı yalnız bırakmadı

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, 2019-2020 eğitim-öğretim yılının ilk gününde okulları ziyaret ederek öğrencilerle buluştu. Her fırsatta eğitimin önemine vurgu yapan Başkan Seçer, 19 yaşındaki Down Sendromlu Batuhan Antmen’i de okulun ilk gününde yalnız bırakmayarak, heyecanına ortak oldu.

Seçer Down'lı Batuhan’ı yalnız bırakmadı
Seçer Down'lı Batuhan’ı yalnız bırakmadı  admin
Bu içerik 193 kez okundu.

  31 Mart seçimleri öncesi adaylık sürecinde yaptığı bir konuşmayı dinleyip kendisine uzun zamandır içten bir sevgi besleyen Batuhan, daha önce çektiği video ile Başkan Seçer’e ulaşarak sevgisini ve heyecanını paylaşmıştı. Başkan Seçer, Batuhan’ın daveti üzerine yeni eğitim-öğretim döneminin ilk gününde okuduğu Yenişehir İlçesi’ndeki Hüseyin Polat Özel Eğitim Uygulama Merkezi’ni ziyaret ederek, Batuhan’ın yanında oldu. Başkan Seçer, okuldaki çocuklarla tek tek sohbet ederek, onlarla becerilerini geliştirecek hediyeler paylaştı.

BATUHAN, BAŞKAN SEÇER’İ ZEYBEK OYUNUYLA KARŞILADI

Başkan Seçer’i okulda zeybek oyunuyla karşılayan Batuhan ve arkadaşları, ziyaret boyunca Seçer’in yanından ayrılmadı. Yeni eğitim-öğretim döneminin ilk gününde Başkan Seçer'in kendisini ziyaret edeceğini öğrendiği andan itibaren büyük bir heyecan ve mutluluk duyan Batuhan, duygularını “Geldi, gittim, sarıldım, öptüm. Seni seviyorum Vahap Seçer dedim” sözleriyle anlattı.

Okuduğu okulda başarılı bir öğrenci olan Batuhan, “Burada okuyoruz, yazıyoruz. Okul bitsin ben de başkan olacağım” diyerek hayallerini paylaştı. (Haber Merkezi)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Gönüllü Katılım Toplantısı” gerçekleştirildi
Atayurt, ihracatın merkezi olacak
Atayurt, ihracatın merkezi olacak