Mavi Deniz Kız kampı sona erdi

Mersin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı 23 Nisan Gençlik Kampında yapılan 6. Dönem Mavi Kız Deniz Kampı sona erdi.

Mavi Deniz Kız kampı sona erdi
Mavi Deniz Kız kampı sona erdi admin
Bu içerik 833 kez okundu.

 Gençlik Spor İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklama göre 4-10 Ağustos 2018 tarihlerinde 23 Nisan Kamp Eğitim Merkezinde gerçekleştirilen ve Tokat, Sivas, Şanlıurfa, Nevşehir, Aksaray, Niğde, Osmaniye, Kahramanmaraş, Van, Bitlis, Hakkari, Muğla, Adın, Balıkesir, Çanakkale, Bursa, Muş, Elazığ, Tunceli, Bingöl, Amasya, Çorum, Diyarbakır, Şırnak, Siirt, Batman, Mardin, Kırıkkale, Kırşehir, Çankırı, Mersin ve Gaziantep illerinden 490 kampçı ve liderin katıldığı  “6. Dönem Mavi Deniz Kız Kampı” sona erdi.

 23 Nisan Kamp Eğitim Merkezinde gerçekleştirilen 6. Dönem Mavi Kız Deniz Kampında gençlere yönelik sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler kapsamında deniz etkinliği, kitap okuma istasyonu, spor turnuvaları, zeka oyunları, halk oyunu istasyonu, işaret dili, maneviyat istasyonu, gezi etkinliği, el sanatları atölyeleri, tiyatro istasyonu, film gösterileri ve bisiklet etkinlikleri ile unutulmayacak anılarla tamamlandı. (Bülten)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İlaçlama çalışmaları aralıksız sürüyor
İlaçlama çalışmaları aralıksız sürüyor
Lösemili çocuklar ve ailelerine sağlık semineri düzenlendi
Lösemili çocuklar ve ailelerine sağlık semineri düzenlendi
denizli escort