Advert
Advert

‘Oynanan Oyunları Bozacağız’

Ak Parti Tarsus İlçe Başkanı İbrahim Gül, dolar kuru üzerinden ekonomi üzerinde oynanan oyunların bozulacağını söyledi.

‘Oynanan Oyunları Bozacağız’
‘Oynanan Oyunları Bozacağız’ admin
Bu içerik 352 kez okundu.

Ak Parti Tarsus İlçe Başkanı İbrahim Gül, dolar kuru üzerinden  ekonomi üzerinde oynanan oyunların bozulacağını söyledi. Yaptığı basın açıklamasında Türkiye’nin bağımsızlığımızın kolay kazanılmadığına dikkat çeken Gül,  “İşte Bu Gün Ülkemizin Büyümesini, Güçlenmesini Hazmedemeyen Dış Güçler Ve İşbirlikçileri    Darbe Yapmaya Kalkıp  Ülkemizi  Bölmek, Parçalamak  Ve İşgal Etmek İstemişlerdir. Bunda  Başarılı Olamayanlar  Şimdide   Darbe İle Yapamadıklarını    Dolar  Üzerinden  Döviz Kurları  İle  Oynayarak, Oynattırarak Ekonomimizle   İle  Bizi Zayıflatmaya   Çalışmaktadırlar  Ama

Asla Bizi Yıldıramayacaklar. Bu Yüzden Vatandaşlarımızı Dolar Üzerinden  Ticaret  Yapmamaya, Ellerinde  Var İse  Bu  dolarları    Bozdurarak   Tepkilerini  Ortaya  Koymamız  Gerektiğine  İnanıyoruz.  Bu Gün Bu Oynanan Oyunları  Tüm Dünyaya     Göstermek  İçin  Bu Kağıt Parçasından  İbaret  Olan    Dolarları  Yakıyoruz. Dolarları Yakarız Ama Ülkemizi Yaktırmayız  Diyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Arkasında Olduğumuzu İfade Ediyoruz. Biz Bir Ve Beraber Olduğumuz Sürece Bizi Kimse Bölemeyecek Ekonomik Olarak Da Kimse Çökertemeyecektir.

Biz Türkiye Olarak Büyük Bir Milletiz, Şehitlerimizin Kanı İle Sulanan Bu Ülkenin Üzerinde Oynanan Oyunlara Asla İzin Vermeyeceğiz. Bu Oynanan Oyunları Hep Birlikte Bozacağız. Güçlü Türkiye, Bağımsız Bir Türkiye,  Lider Bir Türkiye İle Yolumuza Devam Edeceğiz”  diye konuştu. (Bülten)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Anasınıfı öğrencileri, okul bahçesine çiçek dikti
Anasınıfı öğrencileri, okul bahçesine çiçek dikti
Açık minibüs kapısı hastanelik etti
Açık minibüs kapısı hastanelik etti