Advert
Advert

Akdeniz Kayserispor’a 1 oyuncu daha gönderdi

Akdeniz Belediye Spor Kulübü, 6 futbolcunun transferinden sonra, bu kez de 14 yaşındaki yıldız futbolcusu Serhat Işık’ı yine Kayseri Spor’a transfer etti.

Akdeniz Kayserispor’a 1 oyuncu daha gönderdi
Akdeniz Kayserispor’a 1 oyuncu daha gönderdi admin
Bu içerik 617 kez okundu.

Geçen haftalarda 6 futbolcusunu tek seferde Kayseri Spor’a yollayan Akdeniz Belediye Spor Futbol Kulübü, transferlerine devam ediyor. Altı futbolcudan sonra Serhat Işık da Kayseri Spor’a transfer oldu. Kulübün sporcularından Mahir Can Ayberk ise Sivas Spor’a; Selahattin Karabardak da Gençlerbirliği’ne transfer olmuştu.

Akdeniz Belediye Spor Kulübü, gerek elde ettiği başarılar, gerekse de altyapıya verdiği önem sayesinde önemli kulüplerin gözdesi olmaya devam ediyor. Mücadele ettiği ligler ve farklı spor kategorilerinde başarıdan başarıya koşan Akdeniz Spror Kulübü, geçtiğimiz ay içinde başarılı yıldız futbolcuları; Ahmet Çöllü, Erden Tomarza, Kamil Beyhan, Hasan Orhan, Esat Can Yıldırım ve Semih Emir Erdoğan’ı; Süper Lig’de mücadele eden Kayseri Spor Futbol Kulübü’ne transfer ederek kentin spor gündemine adını yazdırmıştı.

Akdeniz Belediye Spor Kulübü, 6 futbolcunun transferinden sonra, bu kez de 14 yaşındaki yıldız futbolcusu Serhat Işık’ı yine Kayseri Spor’a transfer etti. Nitekim geçen haftalar içinde de Akdenizli yıldız futbolculardan Mahir Can Ayberk Sivas Spor’a; Selahattin Karabardak ise Gençlerbirliği’ne transfer olmuştu.

“SPORCU ÇOCUKLARIMIZIN BAŞARISI BİZLERİ GURURLANDIRIYOR”

Akdeniz Belediye Başkanı Muhittin Pamuk trasferle ilgili yaptığı açıklamada, gerçekleşen transferler nedeniyle yıldız futbolcuları, teknik adamları ve kulüp yönetimini tebrik ettiğini belirterek, “Akdeniz Belediyesi olarak, çocuklarımıza başta eğitim alanı olmak üzere gelecekteki yaşamlarında yeni ufuklar açmaya çalışıyor, onlara futbolda da kariyer yapma, büyük ve güçlü kulüplerde oynama şansı sunuyoruz. Kulübümüz bünyesinde yetişen sporcularımızın, Süper Lig’de mücadele eden futbol takımlarının gözdesi olup buralara transfer olması bizleri gururlandırıyor” dedi.

Sözlerini; “Akdeniz Belediye Spor Kulübümüzde ter döken futbolcularımızın, süper ligde mücadele eden profesyonel futbol takımlarının ilgi odağı olması, sporda ve altyapıda ne kadar doğru bir iş yaptığımızın ispatıdır” şeklinde sürdüren Başkan Pamuk, “Güçlü futbol kulüplerine transfer olan çocuklarımızın önünde artık yeni umutlar var. Bu transferlerin hayırlı olmasını diliyor, bundan sonraki yaşamlarında çocuklarımıza başarılar temenni ediyorum. Yolları ve bahtları açık olsun. Bizleri gururlandırdıkları için kendilerine, ailelerine, kulüp yönetimimize ve onları yetiştirip bu günlere getiren antrenörlerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. (Bülten)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Anasınıfı öğrencileri, okul bahçesine çiçek dikti
Anasınıfı öğrencileri, okul bahçesine çiçek dikti
Açık minibüs kapısı hastanelik etti
Açık minibüs kapısı hastanelik etti