Advert
Advert
Advert

Çamlıyayla Kurban Bayramı’na hazır

Çamlıyayla Belediye Başkanı İsmail Tepebağlı Çamlıyayla Belediyesinin Kurban Bayramına hazır olduğunu bildirdi.

Çamlıyayla Kurban Bayramı’na hazır
Çamlıyayla Kurban Bayramı’na hazır admin
Bu içerik 504 kez okundu.
Advert

 Tepebağlı yaptığı açıklamada; “Kurban Bayramı Münasebetiyle Mersin Büyükşehir Belediyesine ait mezbaha ve Sebil Mahallesinde bulunan yine Mersin Büyükşehir Belediyesine ait mobil mezbahane ilaçlanarak dezenfekte edilmiş olup bayram boyunca halkımızın hizmetini karşılamak üzere yeterli sayıda personel ile ücretsiz kurban kesim hizmeti verilecektir. Ayrıca İlçe Müftülüğümüz tarafından atanan din görevlileri mezbahane binasında hazır bulunacaktır. Kurban sahipleri kurbanlarını kesildikten sonra poşetlenmiş bir şekilde geri alacaklardır.

Kurbanlık satış yeri olarak; Çayırekinliği Mahallesi Kale Deresi Köprüsü yanında bulunan boş alan belirlenmiş olup Kurban satış ücretleri Belediye Encümenimizin almış olduğu karar doğrultusunda;

Koyun (Erkek-Dişi) : 21,00 TL/kg.

Keçi (Erkek-Dişi) : 20,00 TL/kg

Büyükbaş (Erkek-Dişi) : 20,00 TL/kg; olarak belirlenmiştir” dedi.

Konuyla ilgili kısa bir açıklama yapan Çamlıyayla Belediye Başkanı İsmail Tepebağlı; “Kurban Bayramının kazasız belasız geçmesi için elimizden gelen tedbirleri aldık. İdrak edeceğimiz Kurban Bayramının Tüm Hemşerilerime hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi. (Bülten)

 

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mezitli’de 6 hırsızlık olayının failleri yakalandı
Mezitli’de 6 hırsızlık olayının failleri yakalandı
Mahallelere beton yol!
Mahallelere beton yol!