Özel Kalem Müdürleri güç birliği yaptı

Mersin’de Belediye Başkanlarının Özel Kalem Müdürleri arasında bir ilk yaşandı. Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü Doğukan Uyan'ında aralarında bulunduğu 4 merkez ilçe belediyesinin Özel Kalem Müdürleri, Akdeniz Belediyesi Özel Kalem Müdürü Onur Eryılmaz Gümüştok’un çağrısı ile bir araya geldi. Özel Kalem Müdürleri kentin sorunlarının çözümü ve vatandaşa daha sağlıklı ve hızlı hizmetin gitmesi noktasında güç birliği yaptı.

Özel Kalem Müdürleri güç birliği yaptı
Özel Kalem Müdürleri güç birliği yaptı  admin
Bu içerik 634 kez okundu.

  Hasan KÜÇÜK

31 Mart yerel seçimleri sonrası seçilen belediye başkanları vatandaşlara hizmet etmek için çalışmalarını sürdürürken, Belediye Başkanlarının özel kalem müdürleri de vatandaşlara hizmet etmek için çalışmalar yapıyor. Özel Kalem Müdürleri vatandaşlara daha iyi bir hizmet yapmak için güç birliği kararı aldı. Yaptığı çalışmalar ile vatandaşların takdirini kazanan Akdeniz Belediyesi Özel Kalem Müdürü Onur Eryılmaz Gümüştok’un daveti ile Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü Doğukan Uyan, Yenişehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü Oğuzhan Karayiğit, Mezitli Belediyesi Özel Kalem Müdürü Emine Çil ve Toroslar Belediyesi Özel Kalem Müdürü Fatih Men bir araya geldi. Dost meclisi ortamında geçen görüşmede belediyelerin siyasi kimliklerini bir tarafa bırakıp, kentin sorunlarının çözümü, vatandaşa daha hızlı ve sağlıklı hizmetin gitmesi noktasında güç birliği kurulmasına karar verildi. Özel Kalem Müdürleri her ay düzenli olarak en az 1 kez olmak üzere bir araya gelme karar aldı.

Görüşme sonunda merkezdeki herhangi bir belediyenin sınırları içerisinde vatandaşa hizmet gitmesi konusunda hangi ilçe olursa olsun imkan ve olanakları ölçüsünde Özel Kalem Müdürlerinin ortak hareket etmesi kararı alındı.

Özel Kalem Müdürlerinin davranışı ve sağduyulu tavırları vatandaşların takdirini kazandı. Vatandaşlar

kentin ve vatandaşların sorunlarının çözümü noktasında aynı insiyatifi Belediye Başkanlarının da almasının kentin mevcut sorunlarının çözümü noktasında yarar sağlayacağını ifade etti. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yenişehir’den Büyükşehir’e kalite ziyareti
Yenişehir’den Büyükşehir’e kalite ziyareti
Şimşek'ten bekçi Özer'in ailesine taziye ziyareti
Şimşek'ten bekçi Özer'in ailesine taziye ziyareti