CHP'li Kahraman'dan anlamlı ziyaret

CHP Akdeniz Belediye Meclis Üyesi ve iş adamı Süleyman Kahraman, Yardım ve İyilik Vakfı'nın sakinleri olan yaşlı ve bakıma muhtaçları ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

CHP'li Kahraman'dan anlamlı ziyaret
CHP'li Kahraman'dan anlamlı ziyaret admin
Bu içerik 253 kez okundu.

 Kurban Bayramı vesilesiyle Huzurevi ziyaretleri yapan Süleyman Kahraman, yaşlılarla yakından ilgilenerek, bayramlarını kutladı.

Yardım ve İyilik Vakfı/Özel Huzurevi'ne yaptığı ziyarette yaşlılarla tek tek ilgilenen ve ellerini öpen Kahraman ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, "Milli kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan ve hayatımızın en kıymetli değerleri olan yaşlılarımız, geçmişin tecrübelerini günümüze aktararak bizim için geleceğe ışık tutan bir kaynaktır. Onları bir köşede bırakıp hayatımıza devam edemeyiz. Huzurevlerinde şefkate ve sevgiye, hatırlanmaya ve ziyaret edilmeye ihtiyaç duyan bu değerlerimizle birlikte olmak bana güç verdi. Onların huzurlu ve mutlu olması, kendilerini daha iyi hissetmesi bizler için büyük önem taşıyor. Kendileriyle sohbet etme imkanı buldum. Bu bayramda yaşlılarımızı, engelli vatandaşlarımızı ve ebediyete intikal etmiş yakınlarımızı ziyaret etmeyi ihmal etmeyelim. Bu duygu ve düşüncelerle Kurban Bayramı'nı tebrik ediyorum" dedi.

Yaşlılar, çok mutlu olduklarını duygu yüklü bayramlarda insanların daha çok hatırlanmak istediklerini dile getirdiler. (Haber Merkezi)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Seçer orkestra yönetti
Başkan Seçer orkestra yönetti
Toroslar, Ata'sını dualarla andı
Toroslar, Ata'sını dualarla andı