MTSO'dan dijital dönüşüm zirvesine destek

​Girişimci İnsan Kaynakları Derneği (GİDERİK) Başkanı ve Mersin Büyükşehir Belediyesi Kariyer Merkezi Kurucu Müdürü Serkan Özada Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ayhan Kızıltan'ı ziyaret etti.

MTSO'dan dijital dönüşüm zirvesine destek
MTSO'dan dijital dönüşüm zirvesine destek admin
Bu içerik 444 kez okundu.

Özada, ziyarette yaptığı konuşmada, 9. İnsan Yönetimi ve Dijital Dönüşüm Zirvesinde Geleceğe İz Bırak ana temasıyla bir yandan kurumlarımızı dijital dünyaya hazırlanırken diğer yandan koruması gereken değerlere atıfta bulunarak; kurumsallaşma, markalaşma, insan kaynakları ve liderlik alanında dünya trendleri, dijital entegrasyon, hukuki sorumluluklar, yönetsel süreçler gibi birçok temada konuşmaların gerçekleşeceğini belirten Özada zirvenin katılımcı portföyü dahil olmak üzere tüm süreçlerinin dijital ortamda gerçekleşeceğini ve Let’sContact uygulamasıyla Türkiye’de ilk defa da zirvede katılımcılar arası iletişim ve işbirliğini dijital ortamda gerçekleştireceklerini belirtti.

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ayhan Kızıltan'da GİDERİK'in

 

bugüne kadar kentin vizyonuna katkı sunan çalışmalara imza attığını, gerçekleşecek zirvenin gerek konuşmacı kalitesi gerek konu başlıklarıyla iş dünyasının rekabet edebilirlik seviyesini arttıracak seviyede olduğunu belirtti. Kızıltan kente katkı sunan doğru projelere oda olarak bugüne kadar desteklediklerini bugünden sonra da desteklerini sürdüreceklerini belirtti. (Haber Merkezi)

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çanakkale ruhu Erdemli’de yaşatılıyor
Çanakkale ruhu Erdemli’de yaşatılıyor
Bozdoğan: Özgür ve adil bir toplum hepimizin hakkı
Bozdoğan: Özgür ve adil bir toplum hepimizin hakkı