Büyükşehir personeline maaş müjdesi

Büyükşehir personeline maaş müjdesi
Büyükşehir personeline maaş müjdesi admin
Bu içerik 344 kez okundu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Bozyazı ve Anamur ilçelerinde, Büyükşehir Belediyesi ve MESKİ bünyesinde görev yapan personel ile bir araya gelerek, bayramlarını kutladı. Başkan Seçer, bayramlaşma programında personelin maaşlarının bayramdan önce yatırılacağı müjdesini de vererek, “Maaşlarınız bu hafta yatıyor, bayram öncesi alacaksınız. Bugün gerekli talimatları verdim” dedi.

Birlik ve beraberlik mesajı da veren Seçer, “Bu memleket CHP’linin de, MHP’linin de, Anavatan Partili’nin de, Doğru Yol Partili’nin de. Hiç fark etmiyor. Neticede bu memleket bizim. Bugün ben yönetiyorum, dün bir başka biri, gelecekte bir başka biri. Olumsuzluk bizim çocuklarımızı, torunlarımızı, hepimizi etkileyecek. Onun için bizim her birimizin kaygısıyla, hepimizin kaygısı ortak olmalı” diye konuştu.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Bozyazı ve Anamur ilçelerinde, Büyükşehir Belediyesi ve MESKİ bünyesinde görev yapan personel ile bir araya gelerek, Kurban Bayramları’nı kutladı. Seçer, personele maaşlarının bayram öncesinde yatırılacağının müjdesini de verdi. (Haber Merkezi)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çocuklara sıfır atık eğitimi
Çocuklara sıfır atık eğitimi
Çocuklar Nusrat Mayın Gemisi'ni gezdi
Çocuklar Nusrat Mayın Gemisi'ni gezdi