Gülnar'da ücretsiz yaz spor okulları kursu devam ediyor

​Gülnar Belediyesi’nin ücretsiz olarak düzenlediği yaz spor okulları kursları devam ediyor.

Gülnar'da ücretsiz yaz spor okulları kursu devam ediyor
Gülnar'da ücretsiz yaz spor okulları kursu devam ediyor admin
Bu içerik 1101 kez okundu.

Gülnar Belediyesi tarafından öğrencilerispora teşvik etmek ve boş zamanlarını verimli bir şekilde geçirmelerini sağlamak amacıyla okulların tatil olmasıyla birlikte başlatılan ve şuana kadar çok sayıda öğrencinin başvuruda bulunduğu Yaz Spor Okullarında başarılı sporcular yetiştiriliyor.

Sağlıklı nesiller yetiştirebilmek için açılan kurslarda katılımcılara kurs hocası İbrahim Küçükışık yönetiminde devam eden futbol kursunun yanı sıra voleybol dalında da eğitim verilecek.

Verilen Kurslarda çocuklaraileleriyle birlikte futbol maçı yapma imkanı buldu.

Eğlenceli dakikalar geçiren çocuklar ve velilerverilen kurslar için Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar’a teşekkür etti.

Futbol ve voleybol eğitimlerinin verildiği yaz spor okulları ile ilgili açıklamalarda bulunan Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar “Bizim amacımız, çocuklarımızın hem hayatta daha başarılı, daha bilinçli bir birey olmasını sağlamak hem de onlara spor yaptırarak kötü alışkanlıklardan uzak tutmak. Bu yıl çok sayıda öğrencimiz yaz spor okullarımızda kurslarına devam ediyorlar. Gelecek dönemde hedefimiz hem kursiyer çocuk sayımızı artırmak hem de spor anlamında çeşitliliği sağlamak. Verilen kurslarımızda velileri ile spor yapma imkanı da bulan çocuklarımız daha mutlu oluyor. Bizlerde bu sayede spora teşvik konusunda daha etkili oluyoruz” dedi. (Haber Merkezi)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çocuklara sıfır atık eğitimi
Çocuklara sıfır atık eğitimi
Çocuklar Nusrat Mayın Gemisi'ni gezdi
Çocuklar Nusrat Mayın Gemisi'ni gezdi