Advert
Advert
Advert

‘Level Up’ programı uygulamaya alındı

Büyüme çabası içinde olan cirosu 500 bin TL ile 5 milyon TL arasında olan teknolojik firmalar için ise bir hızlandırma programı olan “Level Up” programı uygulamaya alındı.

‘Level Up’ programı uygulamaya alındı
‘Level Up’ programı uygulamaya alındı admin
Bu içerik 430 kez okundu.
Advert

 AKİB’in resmi internet sitesinde yer alan açıklamaya göre. Ürün ve hizmet geliştirme faaliyetlerinin büyük bir kısmını tamamlayan, ticari bir ürüne sahip, gelir akışı başlamış, sahip olduğu müşterileri sürekli müşteri haline getirmeye çalışarak rekabet ortamında tutunma çabasındaki teknolojik firmaları Level Up programında değerlendirilmekte. Bu aşamada girişimcilerin büyüme planları doğrultusunda insan kaynağı ve yeni yatırımlar gerçekleştirmeleri, yeni müşteri kazanımları sağlamaları gerekiyor. Bu doğrultuda TİM - TEB Girişim Evi çatısı altında girişimcilerin, yeni müşteri ve yeni pazarlara açılması ile birlikte ciro artışı sağlaması için özel danışmanlık hizmetleri sunulmakta.

Level up firmalarına gerçekleştirilecek olan danışmanlık hizmetleri ayda 1 bir yapılacak olan birebir görüşmeler ile sağlanacak. Seçilen Level Up firmalarına gerçekleştirilecek olan “Teknoloji Odaklı Şirketlerde Stratejik Pazarlama Yönetimi ” eğitimi sonrasında 4 birebir görüşme yapılacak.

Level Up seviyesindeki firmalara satış ve pazarlama çalışmalarında temel hedeflerinin belirlenmesi ve bu doğrultuda planlama yapılması, rekabete yönelik önlemlerin geliştirilmesi, ürün ve hizmetleri hedef kitleye ulaştırma metotlarının belirlenmesi gibi konularda danışmanlık hizmeti verilerek stratejik pazarlama planı oluşturulması sağlanacak.

TİM-TEB Girişim Evi'nde, Hızlandırma Programına paralel olacak şekilde girişimcilere konunun uzmanı eğitmenler tarafından İş Planına Dayalı İş Kurma Süreci Eğitim,  İşletmelerde Büyümenin Yönetimi Eğitimi,Dış Ticaret'e Başlama ve Sürdürülebilirlik,  Dış Ticaret'te Pazar Araştırmaları ve Pazarlama Planı Eğitimi,Yatırımcı Ne Bekler, Yatırımcı İlişkileri Süreçleri Etkinlikleri,Satış  ve Sunum  vs gibi eğitimler düzenlenecekAyrıca

İstanbul, İzmir,Bursa ,Gaziantep, Mersin, Denizli, Trabzon, Edirne ,Konya ve Kıbrıs'ta bulunan  TİM-TEB Girişim Evleri'nde ihracat potansiyeli bulunan ve/veya yurtdışı açılım olanaklarına sahip projeleri/ürünleri olan girişimcilere ofis desteği verilecek.

6 aylık kamp süreci sonunda başarılı olan girişimciler, TEB Melek Yatırım Platformu yatırımcıları ve TİM üyesi sanayiciler ile tanışma ve müşteri bulma imkanına erişmiş olacak. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mezitli’de 6 hırsızlık olayının failleri yakalandı
Mezitli’de 6 hırsızlık olayının failleri yakalandı
Mahallelere beton yol!
Mahallelere beton yol!