MERYAD'tan başkanlara ziyaret

Mersin Yatırımcı İş İnsanları Derneği (MERYAD) Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz ve Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit’i ziyaret etti.

MERYAD'tan başkanlara ziyaret
MERYAD'tan başkanlara ziyaret admin
Bu içerik 275 kez okundu.

  MERYAD Yönetim Kurulu Coşkun Doğmuş Başkanlığında Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz ve Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit’i makamlarında ziyaret ederek Mersin’in yatırım planları ile ilgili fikir birliği yaptılar.

Mersin’in köklü işadamlarından oluşan Mersin Yatırımcı ve İş İnsanları Derneği, Mersin’de yatırım ve kalkınmaya yönelik çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Kentin kalkınmasına büyük ölçüde etken olacak projeleri ve kentin sorunlarını çözüm önerileri ile birlikte belediye başkanları ile paylaşan MERYAD yönetimi, bu sorunlara kısa sürede çözüm bulunmasını istiyor.

Mersin için yoğun bir tempo ile proje ürettiklerini belirten MERYAD Başkanı Coşkun Doğmuş, ‘Kentimizin kalkınması, sorunların çözülmesi ve yerli ve yabancı yatırımcıların kentimize gelmesi konularında yoğun bir tempo ile proje üretmeye devam ediyoruz. Projelerimizi Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Vahap Seçer başta olmak üzere bütün belediye başkanlarımızla paylaşarak fikir alışverişinde bulunuyoruz. MERYAD olarak güçlü bir kadro kurduk. MERYAD yönetimindeki her bir iş adamı Mersin’e dair büyük bir tecrübeye sahiptir. Bizlerde tecrübelerimiz ışığında kentimize fayda sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz’ ifadelerini kullandı. (Haber Merkezi)

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir, iklim krizine çözümü ele alıyor
Büyükşehir, iklim krizine çözümü ele alıyor
Bozdoğan, Suriyelilerin sorun ve taleplerini dinledi
Bozdoğan, Suriyelilerin sorun ve taleplerini dinledi
denizli escort