GİDERİK ile Mezitli Belediyesi işbirliğine gidiyor

Girişimci İnsan Kaynakları Derneği ( GİDERİK) Yönetim Kurulu üyeleri

GİDERİK ile Mezitli Belediyesi işbirliğine gidiyor
GİDERİK ile Mezitli Belediyesi işbirliğine gidiyor admin
Bu içerik 376 kez okundu.

 Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan'ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette "İnsan Kaynakları, Kurumsallaşma, Markalaşma, Dijitalleşme" konularında gerçekleştirilecek işbirlikleri konuşuldu

Girişimci İnsan Kaynakları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Özada, gerçekleştirdiği sunumda dernek faaliyetleri hakkında bilgilendirme yaparken, özellikle üniversite öğrencileri, iş arayanlar, gençler ve işverenlerin en önemli hedef kitleleri buca escortğunu belirtti. Kasım ayında gerçekleştirilecek olan 9. İnsan Yönetimi ve Dijital Dönüşüm Zirvesi ile uluslararası firmaların profesyonel yöneticilerini Mersin'de ağırlayarak Mersin'in marka değerine katkı sunmayı, işbirliği kültürünü Mezitli Belediyesi ile de geliştirerek uluslararası arenada kente katkı sağlayan etkinliklere imza atmak istediklerinin altını çizdi.

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, gerçekleştirilen ziyaretten memnuniyetini dile getirirken, Mersin'e katkı sağlayan projelere destek olacaklarını özellikle Girişimci İnsan Kaynakları Derneği ile personel eğitimleri konusunda işbirliğine gidilebileceğini ifade etti. Gerçekleştirilen ziyaret Başkan Neşet Tarhan ve GİDERİK Yönetim Kurulu üyelerince  hatıra fotoğrafı çekilerek sona erdi. (Haber Merkezi)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pele’nin gözyaşları 1’inci oldu
Pele’nin gözyaşları 1’inci oldu
Tarsus'ta şahmeran etkinliği sona erdi
Tarsus'ta şahmeran etkinliği sona erdi