Milletvekili Başarır Tarsus Ticaret Borsası'nı ziyaret etti

CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır ile CHP Tarsus İlçe Başkanı Ali İlk, Belediye Meclis üyesi Ali Boltaç ve beraberindeki heyet, Tarsus Ticaret Borsası'nı ziyaret etti.Başkan Murat Kaya gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek,"Mecliste Tarsus'un sesi olarak sizi görmekten büyük mutluluk duyacağız. "dedi.

Milletvekili Başarır Tarsus Ticaret Borsası'nı ziyaret etti
Milletvekili Başarır Tarsus Ticaret Borsası'nı ziyaret etti admin
Bu içerik 894 kez okundu.

-Seçimlerin bitmesinin ardından, Meclis'te yoğun bir çalışma temposu içine girdiklerini anlatan Başarır ise, "Seçimler sonunda halkımız yine partimize ana muhalefet görevini verdi. Bu doğrultuda Tarsus'ta ve Mersin genelinde halkın beklentilerini karşılamak, gündemde olan projelerin bir an önce bitmesi için takipçi olmak adına çalışacağım. Halkımızın her zaman emrindeyim" dedi.

Başkan Murat Kaya, Tarsus'un ekonomisinin tarıma bağlı olduğunu, Borsa olarak her platformda tarımdan, tarıma bağlı Tarsus ekonomisinden,tarımsız bir sanayinin kentte düşünülemeyeceğini kaydederek " Tarım sektörü ve tarıma bağlı olarak ekonomisini canlı tutmaya çalışan bir kentiz. Bu açıdan bakıldığında tarıma verilen desteklerin çok iyi değerlendirilmesi ve katma değeri yüksek tarım ürünleri ile markalaşan bir kent olma çabasındayız. Şunu farkettik ki biz yanyana, beraber çıktığımız her yolda Tarsus adına kazançlı çıktık.Bizim birliktelik ve beraberlik içinde çalışmaya, hareket etmeye ihtiyacımız var. Sizi de Mecliste Tarsus 'un sesi olarak görmek bizleri ziyadesiyle memnun edecektir.” Diye konuştu. (Bülten)

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Soli Güneş Festivali’ne muhteşem kortej
Soli Güneş Festivali’ne muhteşem kortej
YKS’ye geç kalan öğrencilerin imdadına zabıta yetişti
YKS’ye geç kalan öğrencilerin imdadına zabıta yetişti
denizli escort