Toroslar’da bayram mesaisi tam not aldı

Toroslar Belediyesi’nin Ramazan Bayramı süresince vatandaşların istek ve ihtiyaçlarına anında cevap vererek, ilçe halkından tam not aldı. Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz belediye ekiplerinin görevlerini yerine getirmesinden dolayı bayramda aksaklık yaşanmadığını kaydetti.

Toroslar’da bayram mesaisi tam not aldı
Toroslar’da bayram mesaisi tam not aldı admin
Bu içerik 176 kez okundu.

Toroslar Belediyesi ekipleri Ramazan Bayramı süresince vatandaşların ihtiyaçlarına anında cevap verdi. Zabıta, Temizlik, Fen İşleri ile Park ve Bahçeler  Müdürlüğü’nün nöbetçi ekipleri rutin çalışmaların yanı sıra vatandaşlardan gelen şikayet ve taleplere anında müdahale etti. Gece gündüz aralıksız çalışan belediye ekipleri, bayram boyunca girilmedik sokak bırakmadı.

Vatandaşlar, hizmetlerle yakından ilgilenen Toroslar Belediye Başkanı Av. Atsız Afşın Yılmaz’a ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.

Başkan Yılmaz ise bayram boyunca hiçbir aksaklığın yaşanmaması ve vatandaşların bayramı huzur  ve güven içinde geçirebilmesi için belediye ekiplerinin görevlerini eksiksiz yerine getirdiğini belirterek, "Bayramda da çalışmalarımızı hassasiyetle yürüttük. Bizim işimiz vatandaşa her zaman hizmet etmek. Bu nedenle bayram, tatil dinlemeden çalışmalarımıza aralıksız devam ettik.”  şeklinde konuştu. (Haber Merkezi)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Orman Bölge Türkiye Ormancılık Sektörü Fuarında stant açtı
Orman Bölge Türkiye Ormancılık Sektörü Fuarında stant açtı
Arpaçbahşiş’te yol çalışmaları devam ediyor
Arpaçbahşiş’te yol çalışmaları devam ediyor
denizli escort