Miniklerin yıl sonu gösterisi ilgi gördü

Mersin Üniversitesi (MEÜ) Uygulama Anaokulu ve Kreşi tarafından yıl sonu etkinlikleri düzenlendi. 4, 5 ve 6 yaş grubu anaokulu öğrencilerinin gösterilerinden oluşan etkinliğe; öğrencilerin aileleri ve davetliler katıldı.

Miniklerin yıl sonu gösterisi ilgi gördü
Miniklerin yıl sonu gösterisi ilgi gördü admin
Bu içerik 362 kez okundu.

Prof. Dr. Uğur Oral Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinlik saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Etkinliğin açılış konuşmasını Uygulama Kreşi ve Anaokulu Müdürü Hakan Nacar yaptı. Nacar yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi: ’’Bizler emanet ettiğiniz değerli varlıklara gücümüzün yettiğince önce sevgi ve ilgimizi, daha sonra bilgimizi sunduk. Eğitim yılı içerisinde yardım ve desteklerini esirgemeyen, çocukların eğitimine katkıda bulunan tüm anne ve babalara teşekkür ediyorum.’’

Okulun görsellerinden oluşan slayt gösterilerinin izlenmesinin ardından; 4 yaş gurubu, 5 yaş gurubu, 6 yaş grubu birbirinden renkli kostümleriyle dans gösterilerini sundu, şarkılar söyledi, şiirler okudu.

Etkinlik sonunda anaokulundan mezun olan 6 yaş grubu öğrencilerine diplomalarının takdim edilmesinin ardından minikler, keplerini havaya attı. (Haber Merkezi)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mersin, 18 ülkeden ormancı ve çevrecilere ev sahipliği yaptı
Mersin, 18 ülkeden ormancı ve çevrecilere ev sahipliği yaptı
Kepirli’nin içme suyu sorunubayramdan önce çözülecek
Kepirli’nin içme suyu sorunubayramdan önce çözülecek
denizli escort