'Adalete erişim aksıyor'

Mersin İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne, Mersin Barosu Başkanı Av. Bilgin Yeşilboğaz’a iade-i ziyarette bulundu.

'Adalete erişim aksıyor'
'Adalete erişim aksıyor' admin
Bu içerik 611 kez okundu.

Mersin Barosu Genel Sekreteri Av. Adnan Günbay, Sayman Av. Kazım Yüksel, yönetim kurulu üyeleri Av. Mahçe İnanoğlu Deprem ve Av. Bilgehan Yaşa’nın da bulunduğu ziyarette konuşan Baro Başkanı Av. Bilgin Yeşilboğaz, avukatların adliyede ve karakollarda yaşamış oldukları sıkıntıları dile getirerek, adaleti savunan avukatların, görevlerini ifa ederken yaşadıkları sorunların çözümü için Emniyet Müdürü Mehmet Şahne’den destek istedi.  Yeşilboğaz, “Avukatın işinin aksaması, vatandaşın adalete erişiminin aksaması demektir” dedi.

Ziyaretten mutluluk duyduğunu ifade eden Baro Başkanı Av. Bilgin Yeşilboğaz, İl Emniyet Müdürlüğü’nü, özellikle asayiş ve uyuşturucu ile etkin mücadelesindeki başarısından dolayı tebrik ederek, İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne’ye çalışmalarında başarılar diledi.

Mersin İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne ise, hak için mücadele eden avukatların karakollarda ve adliyede yaşamış oldukları sorunlarla ilgileneceğini ve avukatların mesleklerini ifa ederken herhangi bir sorun yaşamaması için elinden geleni gayreti göstereceğini söyledi. Avukatlar ile emniyet güçlerinin aynı amaç için çalıştıklarını, birlikte hareket etmeleri durumunda Mersin'in daha yaşanabilir ve daha sorunsuz bir kent olacağını sözlerine ekleyen İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne, Baro Başkanı Av. Bilgin Yeşilboğaz’a ve yönetim kuruluna çalışmalarında başarılar diledi. (Haber Merkezi)

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'Sinemaya Gitmeyen Çocuk Kalmasın'
'Sinemaya Gitmeyen Çocuk Kalmasın'
Yavru kedi itfaiye ekiplerince kurtarıldı
Yavru kedi itfaiye ekiplerince kurtarıldı