Gülnar Bir’den Mut’ta kahvaltı etkinliği

Gülnar-Bir Derneği Mut İlçe Temsilciliği tarafından "Mut'ta yaşayan Gülnarlılar Kahvaltıda Buluşuyor" programı düzenlendi.

Gülnar Bir’den Mut’ta kahvaltı etkinliği
Gülnar Bir’den Mut’ta kahvaltı etkinliği  admin
Bu içerik 299 kez okundu.

Hasan KÜÇÜK

Mut Öğretmenevinde düzenlenen programa Mut Kaymakamı Mehmet Ali Akyüz, Mut Belediye Başkanı Volkan Şeker, Gülnar Belediye Başkanı Alparslan Ünüvar, Gülnar-Bir Derneği Başkanı Dr. Cengiz Ertürk, Mut İlçe Sağlık Müdürü Dr. Sedat Doğan, Gülnar’ın Demirözü, Konur, Dayıcık, Örenpınar mahallesi multarları ile Mut’un Güzelköy Mahallesi muhtarı, AK Parti Gülnar İlçe Başkanı Tevfik Kalemci, Gülnar Bir Karaman ve Silifke İlçe Temsilcileri ve Mut’ta yaşayan Gülnarlılar katıldı.

Gülnar-Bir Mut Temsilcisi Yafes Demir yaptığı konuşmada derneklerinin

Mut ilçesindeki kuruluş süreci, üye çalışmaları ve aktiviteleri hakkında bilgi vererek Gülnarlıların birliği üzerine vurgu yaptı.

Gülnar-Bir Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Cengiz Ertürk ise

derneğin ilk kuruluş çalışmaları ile günümüze kadar yapılan etkinlikler, il ve ilçe temsilcilikleri, derneklerinin temel ilke ve hedefleri ile genel misyonları hakkında bilgiler verdi. Ertürk, Mut'ta düzenledikleri programa aileleriyle birlikte katılan tüm hemşerilerine teşekkür etti.

Etkinlikte programa katılan Gülnarlılar ile dernek yöneticileri arasında dayanışma ortamının oluşması sağlandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yılmaz, Berat kandilini kutladı
Yılmaz, Berat kandilini kutladı
Jandarmadan çocuklara sürpriz
Jandarmadan çocuklara sürpriz