Mahalle sakinleri metruk binadan şikayetçi

Okan Merzeci Mahallesi'nde bulunan bir metruk binanın uyuşturucu bağımlıları ve fuhuş yapan kişiler tarafından kullanıldığı ileri sürüldü. Mahalle sakinlerinin binanın yıkılmasını ya da etrafında güvenlik önlemi alınmasını istiyor.

Mahalle sakinleri metruk binadan şikayetçi
Mahalle sakinleri metruk binadan şikayetçi admin
Bu içerik 764 kez okundu.

SİNEM OLLAÇ

Toroslar ilçesine bağlı Okan Merzeci Mahallesi'ndeki Mehmetçik Parkı bitişiğinde bulunan metruk bir bina, uyuşturucu bağımlılarının ve fuhuş yapan kişilerin mekanı haline geldiği gerekçesiyle mahalle sakinlerinin tepkisini çekiyor.

Uzun zamandır boş ve yıkık dökük olan binanın içine girildiğinde ne için kullanıldığı bilinmeyen enjeksiyon aletleri, içki şişeleri görülüyor.

Mahalle sakinleri, zaman zaman uyuşturucu bağımlısı kişilerin metruk binayı kullandığını iddia ediyor. Mahalle sakinleri binanın gündüz ve akşam saatlerinde fuhuş için kullanıldığını da iddiasını da gündeme getirdi ve binanın ya yıkılmasını ya da etrafında güvenlik önlemi alınmasını istedi.

Okan Merzeci Mahallesi Muhtarı Aziz Filiz de, binanın mahallenin en işlek caddesinde olduğunu belirterek, "Bu bina her türlü kötülük için mekan olmuş durumda. Yıkılması için gerekli girişimleri yaptık" dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Orman Bölge Türkiye Ormancılık Sektörü Fuarında stant açtı
Orman Bölge Türkiye Ormancılık Sektörü Fuarında stant açtı
Arpaçbahşiş’te yol çalışmaları devam ediyor
Arpaçbahşiş’te yol çalışmaları devam ediyor
denizli escort