Toros Devlet Hastanesi’nde beyin cerrahi sıkıntısı

Mersin Toros Devlet Hastane-si Beyin Cerrahi polikli-niğine gelen hastalar muayene olama-dan geri döndü.

Toros Devlet Hastanesi’nde beyin cerrahi sıkıntısı
Toros Devlet Hastanesi’nde beyin cerrahi sıkıntısı admin
Bu içerik 1083 kez okundu.

Haber: Hasan KÜÇÜK

Sıra almak için bankoya yönelen hastalar görevlilerin “doktor yok” cevabı ile ne yapacağını şaşırdı. Doktor bulamayan hastalar çaresizce ya başka hastaneye ya da evine dönmek zorunda kaldı. 
Alınan bilgiye göre Toros Devlet Hastanesi Beyin Cerrahi Polikliniği’nde görevli 3 doktor hastane idaresi tarafından başka yerlere geçici görevle gönderildi. Bu nedenle doktorların hiç biri dün polikliniğe gelmedi. Muayene olmak için Beyin Cerrahi polikliniğine gelen hastalar ise ne yapacağını şaşırdı. Duruma tepki gösteren hastalar muayene olamadan geri dönmek zorunda kaldı. Hastalardan Mustafa Ş. muayene için Toros Devlet Hastanesi Beyin Cerrahi polikliniğine geldiğini ifade ederek “Fiş almak için gittiğim görevli doktorların olmadığını söyledi. Polikliniğe gittim gerçekten hiçbir doktor yoktu. Görevlilerle görüştüm sağlıklı bir cevap alamadım. Şikayet edeceğimi söyleyince istediğim yere gidebileceğim söylendi” şeklinde konuştu. 
Öte yandan konuyu araştırmak için gittiğimiz Toros Devlet Hastanesi Beyin Cerrahi polikliniğinde doktor dâhil hiçbir görevlinin olmaması dikkat çekti. Konuyu görüşmek için gittiğimiz hastane yönetimi ise konu ile ilgili bir açıklama yapamayacaklarını belirtti.  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Orman Bölge Türkiye Ormancılık Sektörü Fuarında stant açtı
Orman Bölge Türkiye Ormancılık Sektörü Fuarında stant açtı
Arpaçbahşiş’te yol çalışmaları devam ediyor
Arpaçbahşiş’te yol çalışmaları devam ediyor
denizli escort