Başkan Tarhan mazbatasını aldı

Mezitli Belediye Başkanlığına yeniden seçilen Neşet Tarhan, mazbatasını Mersin İlçe Seçim Kurulu Başkanı Süleyman Bal’dan aldı. Tarhan, seçim sonuçlarının hayırlı olmasını diledi.

Başkan Tarhan mazbatasını aldı
Başkan Tarhan mazbatasını aldı admin
Bu içerik 387 kez okundu.

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, mazbatasını almak için

CHP PM Üyesi Fatma Güner, CHP Mersin İl Başkanı Adil Aktay, Mezitli İlçe Başkanı Bayram Yıldırım ve meclis üyeleri ile Mezitli İlçe Seçim Kuruluna geldi.

Tarhan mazbatasını Mezitli İlçe Seçim Kurulu Başkanı Süleyman Bal’dan alkışlar eşliğinde aldı. Tarhan burada yaptığı açıklamada seçim sonuçlarının Mezitli'ye, Mersin'e ve Türkiye'ye hayırlı olmasını istedi.

Seçimler sonrası sayımların yapılmasında İlçe Seçim Kurulu Başkanı, Seçim Kurulu Müdürü ile çalışanlarına teşekkürlerini ileten Başkan Tarhan, “Gayet güzel bir süreç geçirdik. Hiçbir olumsuzluğa izin vermeden sağduyulu biçimde hareket ederek hiç bir kuşkuya yer vermeden süreci tamamlamışlardır. Halkın güveniyle buralara geldik. Ben kendilerinin canla başla çalışmalarına burada tanık oldum. Bu çalışmanın tüm Türkiye’ye örnek olması en büyük dileğimiz. Ben bu süreçte gecesini gündüzüne katarak yanımda olan değerli partililerimize, gönüllü çalışanlarımıza vatandaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

CHP Mersin İl Başkanı Adil Aktay ise demokrasi adına sevindirici bir şekilde hiçbir olay yaşanmadan seçimin sonuçlandığını ifade ederek “Demokrasi kazandı. Başkanımız Neşet Tarhan, gurur verici bir şeklide oylarını önceki dönem seçimlerine göre daha da yükselterek seçildi. Mersinimize, Mezitlimize hayırlı olsun” dedi.

Başkan Tarhan, daha sonra aynı binada mazbatasını alan Yenişehir Belediye başkanı Abdullah Özyiğit için düzenlenen törene katıldı. Düzenlenen törenin ardından CHP İl Başkanlığı tarafından Mersin Cumhuriyet Meydanında düzenlenen törene katılan Başkan Tarhan, Atatürk anıtına çelenk koydu. (Haber Merkezi)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yılmaz, Berat kandilini kutladı
Yılmaz, Berat kandilini kutladı
Jandarmadan çocuklara sürpriz
Jandarmadan çocuklara sürpriz