“Gündem istihdam ve ihracat olmalı”

Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi (MTOSB) Başkanı Sabri Tekli, Türkiye’nin seçim gündemini geride bıraktığını belirterek ‘Önümüzdeki süreçte istihdam ve ihracata ağırlık veren bir gündem ile yola devam etmek istiyoruz’ dedi.

“Gündem istihdam ve ihracat olmalı”
“Gündem istihdam ve ihracat olmalı” admin
Bu içerik 346 kez okundu.

Türkiye’nin seçim gündemini geride bıraktığını ifade eden MTOSB Yönetim Kurulu Başkanı Tekli yaptığı açıklamada “Önümüzdeki 4.5 yıllık süreçte herhangi bir seçim gözükmüyor. MTOSB olarak artık tek hedefimiz istihdam sayılarını yukarı çekerken, yeni yatırımları Mersinimize kazandırmak ve ihracata ağırlık vermek. Nisan ayı içerisinde sanayicilerimizi yurtdışında bir fuara götürerek burada ihracat yapmalarını sağlayacak ortamları yaratmaya çalışacağız” ifadelerini kullandı.

3. Organize Sanayi Bölgesi’nde çalışmaların hız kazandığının altını çizen Başkan Tekli, ‘3. Bölgedeki hedefimiz olan 6 bin istihdamı bir an evvel faaliyete geçirmek için çalışmalarımızı yoğun bir şekilde devam ettiriyoruz. 3. Bölge’nin yüzde 100 doluluk oranına ulaşması ile birlikte hemen ardından 4. Bölgemizin çalışmalarına da başlayacağız. Amacımız Mersine yeni sanayi alanları kazandırmak. Göreve gelen tüm belediye başkanlarımıza çalışmalarında başarılar diliyor, seçim sonuçlarımızın ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum’ dedi. (Haber Merkezi)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Orman Bölge Türkiye Ormancılık Sektörü Fuarında stant açtı
Orman Bölge Türkiye Ormancılık Sektörü Fuarında stant açtı
Arpaçbahşiş’te yol çalışmaları devam ediyor
Arpaçbahşiş’te yol çalışmaları devam ediyor
denizli escort