Engin: Belediye başkanlarına destek olunmalı

Mersin Sanayici ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) Başkanı Hasan Engin, seçilen belediye başkanlarından herkese eşit hizmet beklediklerini ifade ederek, hizmet yolunda ise belediye başkanlarına destek olunması gerektiğini kaydetti.

Engin: Belediye başkanlarına destek olunmalı
Engin: Belediye başkanlarına destek olunmalı admin
Bu içerik 359 kez okundu.

MESİAD Başkanı Engin yaptığı açıklamada siyaset günlerinin geride kaldığını ifade ederek, “Yerel seçim sürecini geride bıraktık. 31 Mart 2019 seçimlerinin demokrasi havası hepimizi sevindirmiştir. Kazanan, kazanamayan tüm siyasi partilerimizi ve adaylarımızı tebrik ediyor, verdikleri demokrasi mücadelesi ile emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Yerel yönetimlerden sosyal refahın ön plana çıkarmasını ve güçlenmesini beklediklerini anlatan Engin şöyle devam etti: “Her bölgede yaşayan vatandaşların taleplerine göre bütüncül ve eşit hizmet vermesini, ülkemizin ve ilimizin kalkınıp istihdamın artması için çabalayan iş dünyasının önündeki engellerin kaldırıldığı bir dönem diliyoruz. Seçilen belediye başkanları, sadece kendilerine oy verenlere değil, herkese hizmet götürmekle yükümlüdür. Yatırımcı ve sanayiciye destek olması için seferber olmasını beklediğimiz belediye başkanlarımızdan, kentin acil sorunlarının çözülmesini, yatırımların önündeki engellerin kaldırılmasını ve destek olunmasını diliyoruz. Beş yıla yakın süre ülkemizde seçim olmayacağına göre hedeflerimiz; demokrasi, ekonomik kalkınma ve yapısal reformlar olmalıdır. (Haber Merkezi)

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Orman Bölge Türkiye Ormancılık Sektörü Fuarında stant açtı
Orman Bölge Türkiye Ormancılık Sektörü Fuarında stant açtı
Arpaçbahşiş’te yol çalışmaları devam ediyor
Arpaçbahşiş’te yol çalışmaları devam ediyor
denizli escort