Bozdoğan: "Bütün Tarsusluların başkanıyım"

Resmi olmayan sonuçlara göre Tarsus Belediye Başkanlığını kazanan CHP’li Dr. Haluk Bozdoğan "Bütün Tarsusluların başkanıyım. Tarsus'ta yeni bir sayfa açılıyor. Üzerimizdeki sorumluluk çok büyük. Hangi siyasi partiden olursa olsun halkımızla birlikte yürüyeceğimiz bu yol aydınlık olacak" dedi.

Bozdoğan:
Bozdoğan: admin
Bu içerik 190 kez okundu.

Resmi olmayan sonuçlara göre Tarsus Belediye Başkanlığını CHP’li Dr. Haluk Bozdoğan kazandı. 203 bin 338 seçmenin oy kullandığı Tarsus’ta Dr. Haluk Bozdoğan yüzde 48. 35 oyla seçimi önde tamamladı.

Seçim sonuçlarını Adliye Sarayı'nda takip eden Dr. Haluk Bozdoğan,

gecenin ilerleyen saatlerinde Adliye önünde toplanan vatandaşları selamlayarak teşekkür etti. Bozdoğan burada yaptığı açıklamada, " Çok mutluyum. Tarsus için yeni bir sayfa açılıyor. Bu 5 yılda Tarsus'ta bir destan yazacağız. Üzerimizdeki sorumluluk çok büyük. Bütün Tarsus'un başkanıyım. Onları kucaklayarak bu yolda yürümek zorundayım. Ve yürüyeceğimiz bu yol aydınlık olacak. Bu kente istediğimiz tek bir şey var. Tarsus'u zengin günlerine geri döndürmek. Ben o eski zengin Tarsus'u istiyorum" ifadelerini kullandı. (Haber Merkezi)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çay yüklü TIR yandı
Çay yüklü TIR yandı
Bozdoğan müzik dinletisine katıldı
Bozdoğan müzik dinletisine katıldı