CHP’li adaylar ve Seçer ailesinden seçim selfiesi

CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Vahap Seçer ve ailesi oylarını Akkent 100. Yıl İlkokulu’nda 1016 nolu sandıkta kullandı. Oy verme işlenin ardından Seçer ailesi ve CHP Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, seçim selfiesi çekindi.

CHP’li adaylar ve Seçer ailesinden seçim selfiesi
CHP’li adaylar ve Seçer ailesinden seçim selfiesi admin
Bu içerik 452 kez okundu.

ABİDİN YAĞMUR

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yenişehir Belediye Başkan adayı Abdullah Özyiğit oyunu Şevket Pozcu Lisesi’nde, CHP Mezitli Belediye Başkan adayı Neşet Tarhan oyunu Kuyuluk Mesleki ve Teknik Lisesi’nde kullandı.

CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Vahap Seçer de oyunu Akkent 100. Yıl İlkokulu’nda 1016 nolu sandıkta kullandı.

Vahap Seçer ve ailesi, Akkent 100. Yıl İlkokulu’na geldiklerinde oy vermek için okulda bulunan vatandaşların sevgi gösterileriyle karşılandı. Vatandaşların alkışları arasında oy kullanacağı sandığa giden Vahap Seçer ve Meral Seçer sandık kurulu üyeleriyle tokalaşarak kolaylıklar diledi.  Vahap Seçer, oyunu kullandıktan sonra okuldaki diğer sandık kurullarına giderek kurul üyelerine kolaylıklar diledi.

Vahap Seçer, okuldan çıkışında gazetecilere yaptığı açıklamada, “Güzel bir demokratik yarış oldu. Ufak tefek münferit hadiseler dışında kimsenin burnu kanamadan seçim sürecini tamamladık. İnşallah seçim gününü de bu şekilde tamamlarız. Sandığa yansıyan iradenin tecelli etmesini diliyorum. Adil bir seçim olsun. Hukuk devletine yaraşır bir seçim olsun. Değerli adaylarla yarıştık. Ama biz de bu yarıştan galip çıkmak için çok çalıştık. Bilgimize güveniyoruz, birikimimize güveniyoruz. Mersin için hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Vahap Seçer’in eşi Meral Seçer de, seçim sonuçlarının Mersin için hayırlı olmasını diledi.

Vahap Seçer ve ailesinin oy kullandığı Akkent 100. Yıl İlkokulu CHP’lilerin akınına uğradı. Çok sayıda partilinin ve meclis üyesi adaylarının yanı sıra Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, Mersin İl Başkanı Adil Aktay, Yenişehir Belediye Başkan adayı Abdullah Özyiğit de okula gelerek Seçer’e destek verdi.

CHP Mersin İl Başkanı Adil Aktay, “1 Nisan sabahı Mersin’e yeni bir güneş doğacak” derken Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, “Seçim süreci boyunca temiz bir dil kullandık. Ayrıştırmadık. Mersin’e yaraşır adaylarla yola çıktık” dedi.

Oy verme işleminin ardından CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Vahap Seçer, eşi Meral Seçer, çocukları Uğur Seçer ve Efe Seçer ile Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, Yenişehir Belediye Başkan adayı Abdullah Özyiğit, İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Güzel seçim selfiesi çekti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Orman Bölge Türkiye Ormancılık Sektörü Fuarında stant açtı
Orman Bölge Türkiye Ormancılık Sektörü Fuarında stant açtı
Arpaçbahşiş’te yol çalışmaları devam ediyor
Arpaçbahşiş’te yol çalışmaları devam ediyor
denizli escort