Dalkılıç: "Emekçileri işten çıkarmayacağız"

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Toroslar Başkan Adayı Süleyman Dalkılıç, başkan seçildiği takdirde Toroslar Belediyesi’nde çalışan emekçileri işten çıkartmayacaklarını söyledi.

Dalkılıç:
Dalkılıç: admin
Bu içerik 410 kez okundu.

Dalkılıç yaptığı açıklamada;  emekçilerin verdiği emeği yok saymayacaklarının sözünü verdi. Emeğin kutsal olduğunu ifade eden Dalkılıç, "Emek; alın teridir, mücadeledir, uykusuz kalmak, yeri geldiğinde aileni görememektir. Çok emekçi kardeşimiz var" dedi.

Seçim çalışmaları sırasında  ‘Toroslar Belediyesi’nde çalışan işçileri işten çıkartacak mısınız?’şeklinde sorular sorulduğunu ifade eden Dalkılıç şunları söyledi:

"Kardeşlerim, ne emekçiyi ne verdikleri emeği görmemezlikten gelemeyiz. Toroslar Belediyesi’nde çalışan kardeşlerimi işten çıkartma gibi bir durum söz konusu dahi olmayacaktır. Belki de yıllarını verdikleri belediye binasında, görevlerine devam edecekler. Herşey güzel olacak. Martın Sonu Bahar olacak.

İnsanların ekmeğiyle oynamayacağız. Kimseyi işinden, aşından etmeyeceğiz. Belediye kadrosu olduğu gibi kalacak, emekçilerle yolumuza devam edeceğiz. İçiniz rahat olsun.” (Haber Merkezi)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çay yüklü TIR yandı
Çay yüklü TIR yandı
Bozdoğan müzik dinletisine katıldı
Bozdoğan müzik dinletisine katıldı