Yelkovan: Parayı betona gömmeyeceğiz

Cumhuriyet Halk Partisi Akdeniz Belediye Başkan Adayı Sabit Yelkovan, belediyelerin kasasındaki paranın vatandaşın parası olduğuna vurgu yaparak, belediyenin tek bir kuruşunu heba etmeyeceğini söyledi. Yelkovan, “Tüm sorunlar için çözüm önerilerimiz hazır” dedi.

Yelkovan: Parayı betona gömmeyeceğiz
Yelkovan: Parayı betona gömmeyeceğiz admin
Bu içerik 298 kez okundu.

Cumhuriyet Halk Partisi Akdeniz Belediye Başkan Adayı Sabit Yelkovan, Akdeniz İlçesine bağlı Camili, Hebilli, Esenli, Iğdır, Bağlarbaşı, Nacarlı köylerini ziyaret etti.

Çiftçinin alın terinin karşılığını alamadığına işaret eden Yelkovan, “Akdeniz doğal güzelliklere sahip bir tarım kentiydi. Artık çiftçimiz kazanamıyor. Alın terinin karşılığını alamıyor. Tarım ve hayvancılıkla uğraşan yurttaşlarımızın gelirini arttırmak, yaşam kalitelerini yükseltmek başlıca hedeflerimiz arasında. İlk hedeflerimizden biri Tarımsal Kalkınma Hamlesi olacak Köylerimizde çiftçi kooperatifleri kuracağız. Çiftçimiz mazotunu, tohumunu, fidesini ucuz alacak, ürününü direkt pazara sürecek. Çiftçimiz kazanacak, Akdeniz daha güzel olacak” dedi.

BİZİM HEBA EDECEK BİR KURUŞ PARAMIZ YOK

Gitti köylerde ve mahallerde vatandaşların öncelikli taleplerini alan Yelkovan, “Her mahallemizde mahalle muhtarımızın da içinde olduğu komiteler kuracağız. Bu komiteler sayesinde mahalle ve köylerimizin öncelikli sorunlarını çözeceğiz ve ihtiyacına göre yatırım yapacağız. Belediyenin parası vatandaşın parasıdır. Vatandaşımızın parasını betona gömmeyeceğiz. Bizim heba edecek bir kuruş paramız yok. Birlikte karar alıp tüm sorunların üstesinden birlikte geleceğiz. Tüm sorunlar için çözüm önerilerimiz hazır” diye konuştu. (Haber Merkezi)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çay yüklü TIR yandı
Çay yüklü TIR yandı
Bozdoğan müzik dinletisine katıldı
Bozdoğan müzik dinletisine katıldı