Çukurova Sanat Günleri’nin Mersin ayağı başlıyor

Mersin’de Bu yıl 20 -21 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek Uluslararası Çukurova Sanat Günleri (UÇSG) programının omurgasını kültür,emek ve şiir​ Oluşturuyor.

Çukurova Sanat Günleri’nin Mersin ayağı başlıyor
Çukurova Sanat Günleri’nin Mersin ayağı başlıyor admin
Bu içerik 535 kez okundu.

Sinem OLLAÇ

Bu yıl 19-29 Mart tarihleri arasında Adana’da düzenlenen 13.Uluslararası Çukurova Sanat Günleri’nin Mersin ayağı 20-21 Mart’ta Mezitli Kent Konseyi ve Mezitli Emekçi Kadınlar Derneği iş birliğinde yapılacak.

Mezitli Kent Konseyi Başkanı Sibel Gelbul, bu yıl 13. sü gerçekleşecek Uluslararası Çukurova Sanat Günleri’ndeki sanatsal etkinliklerde ağırlıklı olarak kültür, emek ve şiir ağırlıklı bir program olacağını söyledi.

Çukurova Sanat Günleri’nin Mersin ayağını 20-21 Mart’ta 14.00 ile 17.30 saatlerinde Mezitli Kent Konseyi’nde yapılacağını ifade eden Gelbul,

20 Mart Çarşamba günü Prof. Dr. Nedime Köşgeroğlu, Gazeteci-Yazar Demet Cengiz ve Nedim Gürsel’in söyleşi etkinliği ile Oyuncu-Yazar Mutlu Polat ve Şair ve Yazar Namık Kuyumcu’nun şiir-gösteri etkinliği ile sanatseverlerle buluşacağını söyledi.

Gelbul, 21 Mart Perşembe günü ise Doç. Dr. Serdar Girginer, Prof. Dr. Murat Durukan, Öğrt. Gör. Murat Özyıldırım, Doç. Dr. Deniz Kaplan ve Bilhan Subaşı’nın söyleşi yapacağını kaydetti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Basın özgürlüğünü korumak hepimizin görevi”
“Basın özgürlüğünü korumak hepimizin görevi”
Tatar ve Japon öğrencilerden Başkan Seçer’e ziyaret
Tatar ve Japon öğrencilerden Başkan Seçer’e ziyaret
denizli escort