CHP’liler Sivas ve Yozgatlılarla buluştu

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekilleri ve Akdeniz Belediye Başkan adayı Sabit Yelkovan, Yahyalı Köyü ve Yozgat Akdağmadeni çevre köylerinin düzenlediği toplantıda; Akdeniz’de CHP’nin zafer kazanacağı mesajı verdi.

CHP’liler Sivas ve Yozgatlılarla buluştu
CHP’liler Sivas ve Yozgatlılarla buluştu admin
Bu içerik 276 kez okundu.

Cumhuriyet Halk Partisi Akdeniz Belediye Başkan Adayı Sabit Yelkovan, CHP Milletvekilleri Veli Ağbaba, Yunus Emre, Abdüllatif Şener, İrfan Kaplan, Çetin Osman Budak, Ensar Aytekin, Ulaş Karasu, Candan Yüceer, Ali Mahir Başarır ve Parti Meclisi Üyesi Fatma Güner, Kadın Kolları Mersin İl Başkanı Pakize Esen, Akdeniz İlçe Başkanı Mustafa Sekendur ile birlikte; Sivaslılar Derneği, Yahyalı Köyü ve Yozgat Akdağmadeni Çevre Köyleri Yardımlaşma Derneklerinin düzenlediği toplantıya katıldı.

CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener, ülke gündemini değerlendirdiği konuşmasında, partisinin adaylarına destek istedi.

 AKDENİZ’İ HEP BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ

CHP Sivas Milletvekili Ulaş Karasu da partisinin Mersin’de 13 ilçede de güçlü olduğunu belirterek, “Akdeniz’i kazanacağız” dedi.

Mersin’de yaşayan Sivas ve Yozgatlılarla sohbet eden Yelkovan ise, Akdeniz’in Mersin’in en önemli ilçesi olduğuna dikkat çekerek, “Mersin’in kalbi Akdeniz’de atıyor. Ancak Akdeniz bugüne kadar hak ettiği hizmeti görmedi. Akdeniz’e modern bir kent görünümü kazandırmak, Akdeniz insanının refah ve huzur içinde yaşaması için projelerimiz hazır. Akdeniz’i hep birlikte yöneteceğiz” diye konuştu. (Bülten)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Orman Bölge Türkiye Ormancılık Sektörü Fuarında stant açtı
Orman Bölge Türkiye Ormancılık Sektörü Fuarında stant açtı
Arpaçbahşiş’te yol çalışmaları devam ediyor
Arpaçbahşiş’te yol çalışmaları devam ediyor
denizli escort