‘Silifke’de CHP oyları hızla yükselişte!’

Cumhuriyet Halk Partisi Silifke İlçe Başkanı Cemil Sungur, ‘Silifke’de partimizin oyları her geçen gün artarak yükseliyor. Yaptığımız araştırmalara ve çalışmalarımıza göre Silifkeliler, Atatürk’ün partisine Cumhuriyet değerlerine ve özgür geleceğine en iyi şekilde sahip çıkıyor ve her zamanda çıkacaktır’ dedi.

‘Silifke’de CHP oyları hızla yükselişte!’
‘Silifke’de CHP oyları hızla yükselişte!’ admin
Bu içerik 194 kez okundu.

-CHP Silifke İlçe Başkanı Cemil Sungur, Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyet Halk Partisi’ne ve Cumhuriyet’e sonuna kadar sahip çıkacaklarını hiçbir koşulda bundan vazgeçmeyeceklerini belirterek, toplumun her kesimini ve herkesi kucakladıklarını ifade etti. Silifke Belediyesi’nden yapılan açıklamada,

Silifke’nin coğrafi konumu, tarihi ve doğal güzellikleri ve nüfus yapısıyla Mersin’in en önemli ilçelerinden biri olduğunu vurgulayan CHP İlçe Başkanı Sungur; ‘Belediye Başkanımıza ve partimiz CHP ye Silifkeli hemşerilerimizin desteği dün olduğu gibi bugünde tamdır ve her geçen gün daha da artmaktadır.

Silifke sadece Mersin’in değil tüm Türkiye'nin bildiği ve tanıdığı bir ilçedir. Silifkeli vatandaşlarımız Cumhuriyet Halk Partisi’ne ve Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyete sonuna kadar sahip çıkmıştır. Partimize oy verende vermeyende bütün herkes bizim yoldaşımız, kardeşimiz, abimiz, ablamız olarak Cumhuriyetçi bir birey olmaya devam edecektir. Ortak paydamız Atatürk’tür Cumhuriyet’tir. Bu değerler Türkiye cumhuriyetinin temel taşıdır çimentosudur. Bu düşüncelerle bize sahip çıkan ve destek veren bütün vatandaşlarımıza, partililerimize ve seçmenlerimize teşekkür ediyorum’ dedi.

'CUMHURİYET YOLUNDA DURMADAN DEVAM EDECEĞİZ'

"Biz toplumun her kesimini kucaklıyoruz” diye konuşan Başkan Sungur, ‘Gelin Cumhuriyet Halk Partisi olarak birlik ve beraberliğimizi bozmaya çalışanlara fırsat vermeyelim. On yedi yıldır iktidarda olanların söyleyebilecekleri bir şey kalmamıştır. Yapay gündemler yaratıp Beka sorunu diye bir söylem tutturmuşlardır. Böyle bir sorun varsa da kendileri yaratmıştır. İktidar ’da kalabilmek ve koltuklarını garantilemek için vatandaşlarımızı kutuplaştıranlardan ayrıştıranlardan bizi bölmeye, parçalamaya ve kargaşa çıkarmaya çalışanlardan vatandaşlarımız mutlaka hesap soracaktır ve bu oyuna gelmeyecektir. Türkiye’mizin gerçek gündemi ekonomidir, işsizliktir. Vatandaşlarımız çarşıya pazara çıkamıyor bir sürü okumuş üniversiteli gencimiz işsiz. Esas bunların konuşulması gerekli iken iktidar ve destekçileri sürekli gündem değiştirmektedirler. Halkımızın bu yalanlara karnı toktur ve bu masallara inanmayacaktır. Onlara inanıyor ve güveniyoruz’

MUHTARLARIMIZIN HAKKINI ARAMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Büyükşehir Yasasını çıkartarak, asgari ücretten bile düşük bir maaş ve sigortayla diğer tüm hakları elinden alınan muhtarların haklarını aramaya CHP olarak devam edeceklerini açıklayan Sungur, "Biz muhtarlarımızın sorunlarını sahada gezerken dinliyoruz. Silifke ilçesindeki muhtarlarımız artık köylerini ve yetkilerini geri istiyor. Apoletleri sökülmüş ve mahallede görev yaparken kendi sıkıntılarını çözmekten aciz hale gelen muhtarlarımızı yeniden yetkilendirmek ve onların eski güçlerine kavuşmaları için sonuna kadar mücadele edeceğiz. Bir olursak, birlik olursak ve beraber olursak kazanan biz oluruz. Kazanan Cumhuriyet Halk Partisi olur. Kazanan vicdanlarımız ve gönüllerimiz olur. Değerli hemşerilerim. Atatürk’ün gösterdiği bu yolda, Cumhuriyet yolunda ne pahasına olursa olsun, el birliğiyle güç birliğiyle yürümeye, aydınlık geleceğimizi kurmaya devam edeceğiz’ diye konuştu. (Bülten)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Orman Bölge Türkiye Ormancılık Sektörü Fuarında stant açtı
Orman Bölge Türkiye Ormancılık Sektörü Fuarında stant açtı
Arpaçbahşiş’te yol çalışmaları devam ediyor
Arpaçbahşiş’te yol çalışmaları devam ediyor
denizli escort