Yılmaz, mahallede sorun dinledi

​Seçim Çalışmalarına devam eden Cumhur İttifakı Toroslar Belediye Başkan Adayı Atsız Afşın Yılmaz, Turgut Türkalp Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelenek talep ve sorunlarını dinledi.

Yılmaz, mahallede sorun dinledi
Yılmaz, mahallede sorun dinledi admin
Bu içerik 200 kez okundu.

-Cumhur İttifakı Toroslar Belediye Başkan Adayı Atsız Afşın Yılmaz, Turgut Türkalp Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelenek talep ve sorunlarını dinledi.AtsızAfşın Yılmaz’ın basın ofisinden yapılan açıklamaya göre

Vatandaşların yağan yağmura rağmen yoğun ilgi gösterediği toplantıda başkan adaylarına talepler iletildi.  Daha sonra konuşan MHP Toroslar Belediye Başkan Adayı Atsız Afşın Yılmaz, taleplerin Toroslar’ın geleceğini şekillendirmede ve projelerini oluşturma sürecinde çok önemli olduğunu; hazırladığı projlerin tamamında ihtiyaçlardan yola çıktığın dile getirdi.

TOROSLAR’DA HER MAHALLEYE KÜLTÜR VE TAZİYE EVLERİ

Projelerini oluştururken toplumun her kesiminden vatandaşlarla istişare ettiğini ifade eden Cumhur İttifakı MHP Toroslar Belediye Başkan Adayı Atsız Afşın Yılmaz, “Gittiğimiz mahallelerde herkesin söylediği ortak bir talep var. En büyük isteklerinizden biri de, bugünkü gibi özel günlerinizde, toplantılarınızda kullanılacak bir yerdi. Biz bunu projelendirerek her mahalleye kültür ve taziye evleri yapma projesi koyduk.” Dedi. Her kesimden, herkese eşit mesafede duracaklarını ifade eden Başkan Adayı Yılmaz, bu alanların herkesin kullanımına açık olacağının altını çizdi. Yapacakları taziye ve kültür evlerini vatandaşların hem özel günlerinde toplanabilecek, hem acı günlerinde birbirlerine destek olabilecekleri şekilde ayrı bölümlerden oluşacak şekilde tasarlayacaklarını bildiren Yılmaz,  burada yapılacak etkinliklerde tüm ihtiyaçların belediye bünyesinden karşılanacağına değinerek sosyal belediyecilikte Toroslar’a çağ atlatacaklarını ifade etti. (Bülten)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Anıt katlı kavşağı açıldı
Anıt katlı kavşağı açıldı
CHP ve derneklerden alternatif kutlama
CHP ve derneklerden alternatif kutlama