Can,Mahalle toplantılarını sürdürüyor

-Tarsus Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkanı Adayı Şevket Can, Hava muhalefeti nedeniyle şiddetli yağan yağmura rağmen Yarbay Şemsettin ve Anıt mahallelerini ziyaret etti. Ziyarette

 Can,Mahalle toplantılarını sürdürüyor
 Can,Mahalle toplantılarını sürdürüyor admin
Bu içerik 345 kez okundu.

Seçime kısa bir zaman kaldığını dile getiren Başkan Can,  vatandaşlardan bir oyu önemsemesini sandıklara gidip oylarını kullanmasını istedi.

Başkan Can, ‘’Şu anda seçim arifesindeyiz. Bu şehir, bu işi, şehri bilmeyenlere, belediyeciliği bilmeyenlere teslim edilemez. Biz bu işin çıraklığından geliyoruz. 25 yıldır şehrimizin her mahallesinde, her caddesinde, her sokağında ayak izimiz, alın terimiz ve imzamız var. Seçimi kazandıktan sonra İnşallah Tarsus’ta biz, Büyükşehirde Hamit Başkanımız ve hükümetimizin desteğiyle şehrimize daha fazla ve daha güzel hizmetler gelecek. Bir oyu önemseyelim, Belediye Başkanlığı seçiminde 3 pusula olacak. Belediye Meclis Üyeliği, Tarsus Belediye Başkanlığı ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Ak Partinin pusulada amblemi olmayacak. Ak Partiye ve Milliyetçi Hareket Partisine gönül vermiş hemşehrilerim 3 Hilale oyunu basacak. Diğer siyasi partiye gönül vermiş hemşehrilerim de birlik diyecek, beraberlik diyecek, kardeşlik diyecek, huzur diyecek, nasıl derse desin biz onların oylarının da alayına talibiz. Rabbim ezanlarımızı susturmasın, bayrağımız indirmesin vatanımızı böldürmesin diyorum. 31 Mart akşamını bayram yapmayı, sandıkları da patlata patlata bu seçimi kazanmayı nasip etsin diyorum’’ şeklinde konuştu.

Mahallelerde ki toplantılara katılan Mersin Milletvekilleri Zeynep Gül Yılmaz ve Baki Şimşek  isekonuşmalarında Cumhur İttifakının önemine vurgu yaparak, destek istediler. (Bülten)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Anıt katlı kavşağı açıldı
Anıt katlı kavşağı açıldı
CHP ve derneklerden alternatif kutlama
CHP ve derneklerden alternatif kutlama