Serbest Bölge Firmalarına 2019 Milli İstihdam Seferberliği Anlatıldı

​Mersin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü koordinasyonunda 2019 Milli İstihdam Seferberliği kapsamında teşvikler anlatılmaya devam ediyor.

Serbest Bölge Firmalarına 2019 Milli İstihdam Seferberliği Anlatıldı
Serbest Bölge Firmalarına 2019 Milli İstihdam Seferberliği Anlatıldı admin
Bu içerik 431 kez okundu.

Mersin Serbest Bölgede yer alan firmalara yönelik olarak gerçekleştirilen bilgilendirme sunumuna. Mersin İŞKUR İl Müdürü Mustafa Kutlu, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Necmettin ÖZ, Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Veysel TOPKAYA, MESBAŞ Genel Müdürü Edvar MUM’ un katılım gösterdiği bilgilendirme toplantısına çok sayıda firma ilgi gösterdi.Mersin Çalışma ve İş Kurumu Basın Tanıtım ve Halkla İlişkiler’ Müdürlüğü’nden  yapılan  açıklamaya göre İŞKUR Mersin Şube Müdürü Halil Bozkurt, Sosyal Güvenlik Kurumu Hizmet Merkezi Müdürü Ömür Çevik, İŞKUR Meslek Danışmanları Muhammed Lütfü Emre ve Duygu Pehlivan’nın bilgilendirme sunumu yaptığı toplantıda, İstihdam seferberliği kapsamında verilen destek ve teşviklerden bahsedildi.

Mersin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Mustafa Kutlu, Mersin Serbest Bölgesinde yer alan firmalarla istihdama yönelik birçok programı gerçekleştirdiklerini, 2019 İstihdam Teşvikleri ile de var olan ilişkileri daha üst seviyeye çıkarmak istediklerini belirtti. (Bülten)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Anıt katlı kavşağı açıldı
Anıt katlı kavşağı açıldı
CHP ve derneklerden alternatif kutlama
CHP ve derneklerden alternatif kutlama