Dijital Oyun Yarışması tanıtım toplantısı yapıldı

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Teknopark işbirliğiyle “Fikrinle Büyü- Fikrinle Yürü” sloganıyla hazırlanan Dijital Oyun Yarışması tanıtım toplantısı yapıldı.

Dijital Oyun Yarışması tanıtım toplantısı yapıldı
Dijital Oyun Yarışması tanıtım toplantısı yapıldı admin
Bu içerik 508 kez okundu.

Suphi Öner Öğretmenevi Tarsus salonunda  yapılan toplantıya İl Millî Eğitim Müdürümüz Adem Koca, Mersin Teknokent Genel Müdür Yardımcısı Nihat Boran, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Emre Duru, Şube Müdürleri Baykal Başdemir, Oğuzhan Tülücü ile ilimizde görev yapan Bilişim ve Teknoloji öğretmenleri katıldı.

KOCA: MERSİN’İ TEKNOLOJİ MERKEZİ YAPMAK İSTİYORUZ

Teknoloji çağında bulunduklarını söyleyen İl Milli Eğitim Müdürümüz Adem Koca, 2023’ün Türkiye’sinde Mersin’in en güçlü şekilde yer alması ve Mersin’in Teknoloji Merkezi olması amacıyla farklı alanlarda bir çok proje hazırladıklarını ifade ederek,Teknokent kurumuna ve emeği geçenlere teşekkür etti.Teknokent Genel Müdür Yardımcısı Nihat Boran  ise Teknokent hakkında genel bilgilerin yer aldığı bir sunum yaptı.Mersin İl Milli Eğitim Şube Müdürü Baykal Başdemir ile AR-GE Öğretmenleri Hilal Ergün ve Ata Berk projenin detayları ve süreci ile ilgili bilgi verdiler. (Bülten)

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pazarcılara yerleri kura ile verildi
Pazarcılara yerleri kura ile verildi
Bozyazı Kur’an Kursu’nda yıl sonu etkinliği düzenlendi
Bozyazı Kur’an Kursu’nda yıl sonu etkinliği düzenlendi