‘Güçlü Ekonomi Üreten İnsanlardan Olur’

Küçük ve büyükbaş hayvan üreticileri ile bir araya gelen CHP Tarsus Belediye Başkanı Adayı Dr. Haluk Bozdoğan, " Ekonomik krizi yenebileceğimiz tek bir yol vardır. O da sadece üretimdir. Güçlü ekonomi üreten insanlardan olur. Demokrasi adına önem arz eden bir seçimde kentimizi hep birlikte kurtaralım" dedi.

‘Güçlü Ekonomi Üreten İnsanlardan Olur’
‘Güçlü Ekonomi Üreten İnsanlardan Olur’ admin
Bu içerik 269 kez okundu.

-CHP Tarsus Belediye Başkan Adayı Dr. Haluk Bozdoğan,31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçim çalışması kapsamında Tarsus Sanayici ve İşadamları Derneği'ni  (TASİAD) Tarsus Hayvan Pazar'ını ve İŞGEM tesislerini ziyaret etti. Haluk Bozdoğan seçim ofisi’nden yapılan açıklamaya göre  Küçük ve büyükbaş hayvan üreticileri ile satıcılarıyla bir araya gelen Bozdoğan , onların talep ve çözüm önerilerini dinledi. Bozdoğan'a dert yakınan üreticiler, Bozdoğan'a destek sözü verdi. Bozdoğan, " Yapılan  hizmet yerleri  iyileştirme çalışmaları kapsamında iki üç yılda bir reforme edilmesi gerekir. Eğer sen bunu yapılmış halde bırakırsan bir anlama taşımız. Şu an anketlerde seçimi kazanıyoruz. Hiç endişeniz olmasın sadece destek olun. Destek olacağınız konu, artık bu kenti ortak akılla ,halkla birlikte yönetilmesi için  çabalıyoruz. Günümüzdeki ekonomik krizi yenebileceğimiz tek bir yol vardır.O da sadece üretimdir. Güçlü ekonomi üreten insanlardan olur. Ciddi anlamda üreticinin ve yatırımcının önünü açarsak bu kenti ayağa kaldırırız" dedi.

"TARSUS'TA 35 YEŞİL ALAN BİNA İLE GASP EDİLDİ"

Ardından TASİAD yönetim ve üyelerini ziyaret eden Bozdoğan , burada önemli açıklamalarda bulundu.Kentte 35 yeşil alana binaların dikildiğini belirten Bozdoğan ; " Kent yoksulluğa gidiyor. İstediğimiz tek bir şey var. Bu kentteki yoksulluk işsizlerin iş sahibi olmasıyla birlikte bir nebze de olsa düzeleceğinden eminim. Sorun sadece bunlar değil. Öncelikle bu kentin olmayan anayasanın hep birlikte yapmak zorundayız. Bir kenti yönetmek sokakları süpürmek  ve   çöp toplamak değil. Maalesef bunlar oldu kentimizde 35 yeşil alan maalesef bina ile gasp edildi. İmara aykırı halde. Bunları söylerken kara propaganda yapmak istemiyorum. Kentin kültürü ve kimliği kaybolmaya başladığı zaman birçok şeyi yitirmiş olmanın acısı ebetteki benim yüreğimi sızlatır. Bizim yöneticiliğimizde Tarsus yeşil bir kent olacak. Tarsus adil, adaletli bir kent olacak. Son olarak da Tarsus yaratıcı bir kent olacak" şeklinde konuştu.

Konuşmalarının ardından Başkan Adayı Dr.Bozdoğan ve berberindekiler, İŞGEM tesisi çalışanlarını ziyaret ederek, onlardan destek istedi. (Bülten)

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mut’ta başıboş sokak köpekleri toplanıyor
Mut’ta başıboş sokak köpekleri toplanıyor
Tarsus'ta nehirde kaybolan şahsın cesedine ulaşıldı
Tarsus'ta nehirde kaybolan şahsın cesedine ulaşıldı