Bozdoğan; ‘işsizlere Yeni İş Kapısı Yaratacağız’

​CHP Tarsus Belediye Başkan Adayı Dr. Haluk Bozdoğan, 350 bin kişinin yaşadığı Tarsus'ta 90 bin insanın sosyal ve yardımlaşma derneğinden başvuruda bulunduğunu belirterek, "Bu kente yatırımcı kim geliyorsa gelsin önünü açacağız. Düğmemizi ilikleyip buyurun gelin diyeceğiz. Ama ivedi bir şekilde yaklaşık 15 bin kişiye ekmek kapısı olacak olan Organize Tarım Bölgesi'ni bir an önce faaliyete geçirmek için çaba göstereceğiz" dedi.

Bozdoğan; ‘işsizlere Yeni İş Kapısı Yaratacağız’
Bozdoğan; ‘işsizlere Yeni İş Kapısı Yaratacağız’ admin
Bu içerik 727 kez okundu.

CHP'li Başkan Adayı Dr. Haluk Bozdoğan ile CHP eski Milletvekili Serdal Kuyucuoğlu, ilçedeki esnafı ziyaret ettiler. Esnaf ve vatandaşlardan destek isteyen Bozdoğan, onların sorun ve isteklerini dinledi. Programın ardından Başkan Adayı Bozdoğan ve beraberindekiler Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği ile Atatürkçü düşünce Derneği'ni ziyaret etti.

Ziyarette yaptığı açıklamalarda, ‘Benim içinHaluk Bozdoğan belediye başkanı olursa belediye işçisini işten çıkaracak diyorlar. Şükür öyle bir yapıda da değiliz. Evine ekmek götüren insanlarımız başımızın tacıdır. Biz belediye başkanı olduğumuzu zaman işçileri çıkartmayacağız. Çıktığımız bu yol çok net, amacımız bu kentin eski zengin ve güçlü Tarsus'unu yaratmaktır" dedi.

"İŞSİZLERE İŞ KAPISI YARATMAK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

 350 bin kişinin yaşadığı Tarsus'ta yaklaşık 90 bin insanın sosyal ve yardımlaşma derneğine başvuru yaptıklarını belirten Bozdoğan, ilk üç ay içerisinde kuracakları Organize Tarım bölgesi ile 25 bin kişiye iş kapısı açacaklarını söyledi. Bozdoğan sözlerinde şu ifadelere yer verdi; "Bu kente yatırımcı kim geliyorsa gelsin önünü açacağız. Düğmemizi ilikleyip buyurun gelin diyeceğiz. Ama ivedi olarak da işsizliği ortadan kaldırtacak olan Organize Tarım Bölgesi'ni bir an önce faaliyete geçirmek için çaba göstereceğiz. Onunla ilgili Sanayi ve Ticaret Odası ile görüştük. Belediyenin elindeki imkanlarını seferber edeceğiz. Bunu ilk 3 ay içerisinde 15 bin kişiye ekmek kapısı olacak Organize Tarım bölgesini açılacak. Bu en azında bizi biraz rahatlatır" diye konuştu. (Bülten)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mersin, 18 ülkeden ormancı ve çevrecilere ev sahipliği yaptı
Mersin, 18 ülkeden ormancı ve çevrecilere ev sahipliği yaptı
Kepirli’nin içme suyu sorunubayramdan önce çözülecek
Kepirli’nin içme suyu sorunubayramdan önce çözülecek
denizli escort