Advert
Advert
Advert

MEÜ’de sesli kitap okuma eğitimi

Görme engelliler için gönüllü kitap okumak isteyen bireylere destek olunması iamacıyla verilen 8 saatlik eğitimin sonunda kursiyerlere katılım belgesi verildi.

MEÜ’de sesli kitap okuma eğitimi
MEÜ’de sesli kitap okuma eğitimi admin
Bu içerik 206 kez okundu.
Advert

-Mersin Üniversitesi(MEÜ) Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (MEÜSEM) bünyesinde İletişim Fakültesi Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Recep Ünal ve Öğr. Gör. S. Tahir Özüölmez tarafından  ‘Görme Engelliler İçin Sesli Kitap Okuma Eğitimi’’ verildi.  Öğr. Gör. S. Tahir Özüölmez ve Dr. Öğr. Üyesi Recep Ünal tarafından Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde verilen eğitimlere, MEÜSEM idari personelinin yanı sıra Üniversitenin idari ve akademik personeli de katıldı. Merkezin Engelsiz Eğitim, Sanat ve Yaşam Birimi bünyesinde bulunan ses kayıt kabininin aktif bir şekilde kullanılması ve görme engelliler için gönüllü kitap okumak isteyen bireylere destek olunması için verilen 8 saatlik eğitimin sonunda kursiyerlere katılım belgesi verildi.

Eğitimlerin sonunda  MersinÜniversitesiSürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkez Müdürü Doç. Dr.  Esma Dumanlı Kadızade tarafından Dr. Öğr. Üyesi Recep Ünal ve Öğr. Gör. S. Tahir Özüölmez'e teşekkür belgesi takdim edildi. (Bülten)

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akşener ve Uysal Pazar Günü Mersin’de
Akşener ve Uysal Pazar Günü Mersin’de
Kumbur’dan su kıtlığı uyarısı
Kumbur’dan su kıtlığı uyarısı