AKİB’de genel kurul süreci Nisan’da

İhracatçılar, Nisan ayında yapılacak, genel kurullarda 2018 yılını değerlendirme fırsatı yakalarken, 2019 yılı iş programı ve bütçelerini da karara bağlayacak. Genel Kurullar seçimsiz olacak.

AKİB’de genel kurul süreci Nisan’da
AKİB’de genel kurul süreci Nisan’da admin
Bu içerik 211 kez okundu.

-Akdeniz İhracatçı Birlikleri (AKİB)e bağlı 8 birliğin genel kurul toplantıları nisan ayı içerisinde yapılacak. Bu toplantıların, ihracatçıların bir araya geldiği en geniş platformlardan biri olduğunu belirten  AKİB Koordinatör Başkanı  Uğur Ali Ateş , “Sektör için önemli hedeflerin belirleneceği genel kurul sürecimiz 4 Nisan’da başlıyor” dedi.Akdeniz  Kimyevi  Maddeler ve Mam. İhr .Birliği ile başlayacak seçimsiz genel kurulu, 5 Nisan’da Akdeniz Su Ürün. ve Hayvansal Mam. İhr. Birliği genel kurulunun izleyeceğini belirten Ateş, toplantı takvimini şöyle açıkladı: “12 Nisan’da Akdeniz  Mobilya, Kağıt ve Orman Ürün. İhr. Birliği17 Nisan’da Akdeniz Yaş  Meyve Sebze  İhr. Birliği, Akdeniz Tekstil ve Hammaddeleri birliği ve Akdeniz Hazar giyim ve Konfaksiyon İhracatçılar birliği genel kurulu yapılacak. Akdeniz  Demir ve Demir Dışı Metal. İhr. Birliği’nin genel kurulu 25 Nisan’da yapılacak.

 

Akdeniz Hububat,Bakliyat Yağlı Toh.veMam.İhr.Birliği’nin genel kurulu ise 26 Nisanda tamamlanacak.  Genel kurul toplantılarının tamamı Akdeniz İhracatçı Birlikleri’nde yapılacak.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdemli Belediyesi’nden vergi hatırlatması
Erdemli Belediyesi’nden vergi hatırlatması
İşkur, engelli ve eski hükümlülerin yanında
İşkur, engelli ve eski hükümlülerin yanında