Gültekin: Mersin’i kalkındıracağız

AK Parti Mezitli İlçe Başkanı İhsan Gültekin, Cumhurbaşkanlığı tarafından başlatılan 2019 yılı istihdam seferberliği ile Mersin’i kalkındıracaklarını belirtti.

Gültekin: Mersin’i kalkındıracağız
Gültekin: Mersin’i kalkındıracağız admin
Bu içerik 2383 kez okundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde, Maliye Bakanlığı ve diğer bakanlıkların ortak çalışmaları ile 2019 yılında Mersin’de 40 bin istihdam hedeflerinin olduğunu belirten AK Parti Mezitli İlçe Başkanı İhsan Gültekin, ‘Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde Maliye Bakanlığımız başta olmak üzere tüm bakanlıklarımızla ortak hareket ederek Mersin’de ciddi bir istihdam seferberliğinin çalışmalarına başladık. Mersin’de hedefimiz 40 bin istihdamdır. Mersin coğrafyasında yaşayan vatandaşlarımızın işsizlik sorunlarına kalıcı çözümler üretmek için Cumhurbaşkanlığı’ndan bakanlıklarımıza, Mersin Valiliğimizden kurum ve kuruluşlara herkes istihdam seferberliğine odaklanmış durumdadır. Bu süreçte Mersinimizde işsizlik oranlarını tamamen ortadan kaldırmak için var gücümüzle çalışacağız’ dedi.

 ‘HÜKÜMETİMİZİN TEŞVİKLERİ HIZ KESMEDEN DEVAM EDECEK’

 İstihdam seferberliği kapsamında hükümetin gençlere yönelik teşviklerinin süreceğini belirten Başkan Gültekin, ‘İstihdam seferberliği kapsamında hükümetimizin sürekli sağladığı teşvik ve paketler hız kesmeden devam edecektir. Ayrıca mesleki eğitim, geliştirme, işbirliği ve işbaşı eğitimi kursları projelerimiz  ile de istihdama katkı sağlayacağız. ‘Burası Mersin, Mersin’de İş Var’ sloganıyla çıktığımız bu yolda el ele vererek her kesimden vatandaşlarımıza iş imkanı sağlamak için gece gündüz çalışacağız’ ifadelerini kullandı.  (Bülten)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Anıt katlı kavşağı açıldı
Anıt katlı kavşağı açıldı
CHP ve derneklerden alternatif kutlama
CHP ve derneklerden alternatif kutlama