Tollu, ‘Kadınlarımız baş tacımızdır’

Cumhur İttifakı MHP Erdemli Belediye Başkan Adayı Mükerrem Tollu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla MHP Kadın Kolu tarafından düzenlenen toplantıda hanımlarla bir araya geldi. Toplantıda Sadece 8 mart gününde kadınları hatırlamanın yeterli olmadığını belirten Tollu, “Kadınlarımız bizim baş tacımızdır” dedi.

Tollu, ‘Kadınlarımız baş tacımızdır’
Tollu, ‘Kadınlarımız baş tacımızdır’ admin
Bu içerik 363 kez okundu.

Cumhur İttifakı MHP Erdemli Belediye Başkan Adayı Mükerrem Tollu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla   MHP  Kadın Kolu tarafından düzenlenen  toplantıda hanımlarla bir araya geldi. Toplantıda Sadece   8 mart  gününde kadınları hatırlamanın yeterli olmadığını belirten Tollu, “Kadınlarımız bizim baş tacımızdır”  dedi.

Tollu açıklamasında şu ifadelere yer verdi, “ Kadın, Dünya’nın ve bizim hem dinimizde hem kültürümüzde müstesna yeri olan çok değerli bir varlıktır. Sadece 8 Mart’ta kadınlar gününün kutlanması yeterli değil çünkü bize göre kadınlarımızın her zaman baş tacı olması gerekiyor. Bu ülkenin kurtuluşunda, kadınlarımız en ön safta yer almıştır, Dünya’nın en iyi devlet adamlarını kadınlarımız yetiştiriyor ve İslam kadınlara en büyük şerefi bahşetmiştir”

Buluşmada, MHP Erdemli Kadın Kolları Başkanı Şeyma Dölek ve AK Parti Erdemli Kadın Kolları Başkanı Gülten Yıldırı ise, kadınlara verdiği değerden dolayı Tollu’ya teşekkür etti. (Bülten)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Anıt katlı kavşağı açıldı
Anıt katlı kavşağı açıldı
CHP ve derneklerden alternatif kutlama
CHP ve derneklerden alternatif kutlama