Advert
Advert
Advert

Tollu, ‘Kadınlarımız baş tacımızdır’

Cumhur İttifakı MHP Erdemli Belediye Başkan Adayı Mükerrem Tollu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla MHP Kadın Kolu tarafından düzenlenen toplantıda hanımlarla bir araya geldi. Toplantıda Sadece 8 mart gününde kadınları hatırlamanın yeterli olmadığını belirten Tollu, “Kadınlarımız bizim baş tacımızdır” dedi.

Tollu, ‘Kadınlarımız baş tacımızdır’
Tollu, ‘Kadınlarımız baş tacımızdır’ admin
Bu içerik 171 kez okundu.
Advert

Cumhur İttifakı MHP Erdemli Belediye Başkan Adayı Mükerrem Tollu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla   MHP  Kadın Kolu tarafından düzenlenen  toplantıda hanımlarla bir araya geldi. Toplantıda Sadece   8 mart  gününde kadınları hatırlamanın yeterli olmadığını belirten Tollu, “Kadınlarımız bizim baş tacımızdır”  dedi.

Tollu açıklamasında şu ifadelere yer verdi, “ Kadın, Dünya’nın ve bizim hem dinimizde hem kültürümüzde müstesna yeri olan çok değerli bir varlıktır. Sadece 8 Mart’ta kadınlar gününün kutlanması yeterli değil çünkü bize göre kadınlarımızın her zaman baş tacı olması gerekiyor. Bu ülkenin kurtuluşunda, kadınlarımız en ön safta yer almıştır, Dünya’nın en iyi devlet adamlarını kadınlarımız yetiştiriyor ve İslam kadınlara en büyük şerefi bahşetmiştir”

Buluşmada, MHP Erdemli Kadın Kolları Başkanı Şeyma Dölek ve AK Parti Erdemli Kadın Kolları Başkanı Gülten Yıldırı ise, kadınlara verdiği değerden dolayı Tollu’ya teşekkür etti. (Bülten)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akşener ve Uysal Pazar Günü Mersin’de
Akşener ve Uysal Pazar Günü Mersin’de
Kumbur’dan su kıtlığı uyarısı
Kumbur’dan su kıtlığı uyarısı