Advert
Advert
Advert

Başvurular için son tarih 1 Nisan

Yarışmada Kurmaca, Belgesel ve Canlandırma/Animasyon Kategorilerinde birinci olan eser sahipleri 7.000’er TL’lik ödülün sahibi olacak.

Başvurular için son tarih 1 Nisan
Başvurular için son tarih 1 Nisan admin
Bu içerik 246 kez okundu.
Advert

-Daraba Event ve Mersin Üniversitesi İletişim Fakültesi işbirliğinde yapılan 8. Atıf Yılmaz Kısa Film Festivali yarışmasına başvurular devam ediyor. Yarışmaya katılacaklar “Kurmaca”, “Belgesel” ve “Canlandırma/Animasyon” türüne yönelik eserleriyle başvurabilecek. Edinilen bilgiye göre Festivale başvuran filmler; Mersin Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Senem A. Duruel Erkılıç, Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Sinema-Televizyon Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sırrı Serhat Serter ve Dr. Selen Çalık Bedir’in Ön Seçiciler Kurulu değerlendirmesinden geçmek için mücadele edecek.Ön Seçiciler Kurulu değerlendirmesi sonrasında finale kalan 30 film, Yönetmen Ümit Ünal, Yönetmen Emre Yeksan, Görüntü Yönetmeni Meryem Yavuz, Belgesel Yönetmeni Bahriye Kadabayı Dal ve Animasyon Yapımcısı Varol Yaşaroğlu’nun jüri üyeliğinde yarışacak.

4 Mayıs 2019’da Mersin’de düzenlenecek olan gala gecesinde Kurmaca, Belgesel ve Canlandırma/Animasyon Kategorilerinde birinci olan eser sahipleri 7.000’er TL’lik ödülün sahibi olacak.Ayrıca finale kalan filmler arasında yapılacak elemede; Kurmaca Jüri Özel Ödülü, Belgesel Jüri Özel Ödülü ve Canlandırma/Animasyon Jüri Özel Ödülü kategorilerinde üç yönetmene de 3.000’er TL’lik ödül verilecek. (Bülten)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akşener ve Uysal Pazar Günü Mersin’de
Akşener ve Uysal Pazar Günü Mersin’de
Kumbur’dan su kıtlığı uyarısı
Kumbur’dan su kıtlığı uyarısı