Toroslar istihdamla büyüyecek

Cumhur İttifakı MHP Toroslar Belediye Başkan Adayı Atsız Afşın Yılmaz, Turgut Türkalp Mahallesi’nde kendisi için tertip edilen site toplantısına katıldı. Atsız Afşın Yılmaz seçim ofis’nden yapılan açıklama göre Öztoprak Sitesi sakinleri ile bir araya gelen Yılmaz, katılımın yoğun olduğu toplantıda, hem talepleri dinledi hem de Toroslar için neler yapacağını anlattı.

Toroslar istihdamla büyüyecek
Toroslar istihdamla büyüyecek admin
Bu içerik 242 kez okundu.

Konuşmasına Toroslar’ın ihtiyaçlarını bildiklerini ve bunlara çözüm olacak projelerle yönetime talip olduklarını ifade ederek başlayan Yılmaz, “Toroslar’da doğmuş, Toroslar’da yaşayan biri olarak en temel sorunlarımızdan birinin ilçemizde iş imkanlarının kısıtlılığı olduğunu biliyorum. Kadınlarımız, gençlerimiz iş kaygısı çekiyor, çekmeyenler de her sabah başka ilçelere gitmek, orada çalışmak zorunda kalıyorlar. Bizim amacımız Toroslar’da kazanmak, Toroslar’ı kazandırmak.” diyerek istihdamın önemine vurgu yaptı.

KADINLARIN YENİ İSTİHDAM ALANI: HANIMELİ

Hedeflerinin kadın istihdamını artırmak ve aile bütçesine katkı sağlamak olduğunu bildiren Cumhur İttifakı MHP Toroslar Belediye Başkan Adayı Atsız Afşın Yılmaz, kadınların evde istihdam edilmesinin önünü açacak Hanımeli Projesi’ni vatandaşa aktardı. Her evi üretim tesisine çevireceklerini bildiren Başkan Adayı Yılmaz, kadınların çalışmak için evlerinden çıkmak, ailelerinden uzaklaşmak, çocuklarına hasret kalmak zorunda olmadıklarını, onları evlerinde çalışabilecekleri alanlara yönlendireceklerini ifade etti. Bu projeyle her evin istihdam alanına çevrileceğini, her hanenin kazancının iki katına çıkacağını müjdeleyen Yılmaz, ”Size yalnızca üretmek için olanak sağlamayacağız. Aynı zamanda e-ticaret yollarını açarak, kendi pazarımızı oluşturacağız. “ dedi. Dünyanın artık küresel bir pazar olduğunu, network ağları ile dünyanın her yeriyle ticaret ağlarını geliştirebileceklerini ifade ederek, “Toroslar’ımızın emeğini dünyanın her noktasıyla buluşturmayı vadediyorum. “diyerek sözlerini tamamladı. (Bülten)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdemli Belediyesi’nden vergi hatırlatması
Erdemli Belediyesi’nden vergi hatırlatması
İşkur, engelli ve eski hükümlülerin yanında
İşkur, engelli ve eski hükümlülerin yanında