Oranlı’danÇamsarı’ya ziyaret

Basın İlan Kurumu (BİK) Mersin Şube Müdürü Çetin Oranlı, ziyaretin anısına Rektör Prof. Dr. Ahmet Çamsarı’ya kurum yayınları ile bazı kitaplarını armağan etti.

Oranlı’danÇamsarı’ya ziyaret
Oranlı’danÇamsarı’ya ziyaret admin
Bu içerik 328 kez okundu.

-Basın İlan Kurumu (BİK) Mersin Şube Müdürü Çetin Oranlı, Mersin Üniversitesi (MEÜ) Rektörü Prof. Dr. Ahmet Çamsarı’yı makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Rektör Prof. Dr. Ahmet Çamsarı, Mersin Üniversitesi’nin katettiği mesafeye ve hedeflerine değindi. Prof. Dr. Çamsarı, kısa bir süre önce göreve başlaması hasebiyle Oranlı’ya başarı dileklerini iletti.

Basın İlan Kurumu Mersin Şube Müdürü Çetin Oranlı da, kurumun görev alanı ve yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgi verdi. Mersin Üniversitesi’nin yakaladığı gelişim ivmesi ile şehre değer kattığını belirten Oranlı, üniversite bünyesinde İletişim Fakültesi bulunmasının yerel medya başta olmak üzere, sektör için önemine vurgu yaptı. Yerel basının sorunlarına da atıfta bulunan Oranlı, işbirliği içerisinde medya sektörüne faydalı olmayı amaçladıklarını getirdi. Oranlı, ziyaretin anısına Rektör Prof. Dr. Ahmet Çamsarı’ya kurum yayınları ile birlikte kitaplarından da hediye takdiminde bulundu. (Bülten)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Toroslar’da herkes tiyatro öğreniyor
Toroslar’da herkes tiyatro öğreniyor
Kudankulam NGS’nin 3. ünite reaktörünün ana ekipmanı inşaat alanına ulaştı
Kudankulam NGS’nin 3. ünite reaktörünün ana ekipmanı inşaat alanına ulaştı
denizli escort