Ahi,pazar esnafını ziyaret etti

İyi Parti Yenişehir Belediye Başkan Adayı Av. Hasan Ahi, Bahçelievler Mahallesi Kapalı Semt Pazarı esnafını ve vatandaşları ziyaret ederek sorun istek ve taleplerini dinledi.

Ahi,pazar esnafını ziyaret etti
Ahi,pazar esnafını ziyaret etti admin
Bu içerik 218 kez okundu.

-31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlere haftalar kala siyasi partilerde hareketlilik artmaya başladı. İyi Parti Yenişehir Belediye Başkan Adayı Av. Hasan Ahi, kapı kapı dolaşarak seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Ahi mail yoluyla yaptığı açıklamada Bahçelievler Mahallesi Kapalı Semt Pazarı esnafını ve vatandaşları ziyaret eden Ahi, onların sorun istek ve taleplerini dinledi. Pazarcı esnafına ve vatandaşlara hak ettikleri o konforu yaşatacaklarını dile getiren Ahi, "Projelerimizi arasında modern semt pazarları çalışması var. Bu proje ile pazarcı kardeşime soğuklar sorun olmayacak. Kurulacak güneş enerji santralleri ile pazarcı esnafımız ücretsiz elektrikten faydalanacak. Böylece hem esnafı hem de vatandaşım rahata kavuşacak. Bunun olmasını istiyorsak 31 Mart’ta oy sandıklarını 'Güneş' ile dolduralım” dedi. Ahi, bir süre pazarcı esnafı ile sohbet ettikten sonra vatandaşları dinledi. Pazar alışverişine gelen vatandaşlarla sohbetten bulunan  Ahi, “Ak Partili de kardeşim, CHP’lide kardeşim. Yenişehir ve Mersin’de Alevi, Arap, Türk ve Kürdü ile kardeşçe yaşamak istiyorum. Tek ilkemiz, siyasetteki pınarın gözü olan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve inkılaplarında şaşmayan, onu çizgisi ve rotasını izleyen, vatanını, milletini ve bayrağın sevenin başımızın gözümüzün üstüde yeri var” ifadelerini kullandı. Ahi, vatandaşlara organik ürün tüketmeleri için Yerli Tohum Üretim Merkezi kuracaklarını da sözlerine ekledi.

AHİ’DEN ‘GÜNEŞ ENERJİSİ SANTRALİ’ SÖZÜ

Ziyaret esnasında elektrik borcunu ödeyemediği için karanlıkta yaşadıklarını belirten bir vatandaş ise elektrik faturasına yansıyan vergilere isyan etti. Vatandaşı can kulağı ile dinleyen Başkan Adayı Av. Ahi ise, “Seçilirsem kuracakları ‘Güneş Enerji Santrali’ kuracağız. Elde edeceğimizi enerjiyle yoksulun, garibanın ve vatandaşın elektrik faturasına katkı sağlayacağız. Güneşi bol olan Mersin’de bunun sözünü veriyoruz. 1 Nisan’da güneşin doğmasını sağlayalım. Bu ülke hepimizin, sahip çıkalım" şeklinde konuştu. (Bülten)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pazarcılara yerleri kura ile verildi
Pazarcılara yerleri kura ile verildi
Bozyazı Kur’an Kursu’nda yıl sonu etkinliği düzenlendi
Bozyazı Kur’an Kursu’nda yıl sonu etkinliği düzenlendi