8. Atıf Yılmaz Kısa Film Festivali başlıyor!

​Türk sinemasının usta yönetmeni Atıf Yılmaz anısına düzenlenenödüllü 8. Atıf Yılmaz Kısa Film Festivali Yarışması'nın başvuruları başladı. Yarışmaya katılmak isteyenlerin 1 Nisan 2019 Pazartesi günü saat 18.00’e kadar www.atifyilmazkisafilm.com adresinden başvurularını tamamlamaları gerekiyor.

8. Atıf Yılmaz Kısa Film Festivali başlıyor!
8. Atıf Yılmaz Kısa Film Festivali başlıyor! admin
Bu içerik 706 kez okundu.

-Türk sinemasına adını “Usta” olarak yazdıran Atıf Yılmaz anısına düzenlenen 8. Atıf Yılmaz Kısa Film Festivali başvuruları başladı. DarabaEvent ve Mersin Üniversitesi İletişim Fakültesi işbirliğinde yapılan Atıf Yılmaz Kısa Film Festivali 8. kez kısanın en iyilerini seçiyor.Amatör ve profesyonel olarak sinema ile ilgilenen herkese açık olan yarışmaya tema sınırlaması olmaksızın “Kurmaca”, “Belgesel” ve “Canlandırma/Animasyon” türünde eserler başvurabilecek. Yarışmaya katılmak isteyenlerin 1 Nisan 2019 Pazartesi günü saat 18.00’e kadar www.atifyilmazkisafilm.com adresinden başvurularını tamamlamaları gerekiyor.

4 Mayıs 2019’da Mersin’de düzenlenecek olan gala gecesinde Kurmaca, Belgesel ve Canlandırma/Animasyon Kategorilerinde birinci olan eser sahipleri 7.000’er TL’lik ödülün sahibi olacak.

Ayrıca finale kalan filmler arasında yapılacak elemede; Kurmaca Jüri Özel Ödülü, Belgesel Jüri Özel Ödülü ve Canlandırma/Animasyon Jüri Özel Ödülü kategorilerinde üç yönetmene de 3.000’er TL’lik ödül verilecek. (Bülten)

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İşkur, 1. İş’te Gençlik Buluşmasına hazırlanıyor
İşkur, 1. İş’te Gençlik Buluşmasına hazırlanıyor
Büyükşehir mevsimlik çiçek dikimini tamamladı
Büyükşehir mevsimlik çiçek dikimini tamamladı
denizli escort