MEÜ’de toplu iş sözleşmesi imzalandı

Mersin Üniversitesi ile Tez Koop İş Sendikası Arasında Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı. İmza törende konuşan Mersin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Çamsarı, toplu iş sözleşmesinin imzalanmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Çalışanlarımız mutluysa biz de mutluyuz” dedi

MEÜ’de toplu iş sözleşmesi imzalandı
MEÜ’de toplu iş sözleşmesi imzalandı admin
Bu içerik 213 kez okundu.

-Mersin Üniversitesi (MEÜ) Rektörü Prof. Dr. Ahmet Çamsarı ve Tez-Koop-İş Sendikası Genel Başkanı Haydar Özdemiroğlu toplu iş sözleşmesi imza töreninde bir araya geldi. Rektörlük Binasında gerçekleştirilen törene Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Erol Yaşar, Genel SekreterVedatGüngör ,Personel Daire Başkanı İsa Değirmenci ve işyeri temsilcileri katıldı.  Tez-Koop-İş Sendikası Haydar Özdemiroğlu’na ise Tez-Koop-İş Genel Sekreteri Hakan Bozkurt, Adana 1 Nolu Şube Başkanı Mustafa Oğuz ve sendika temsilcileri eşlik etti.

İmza  törende konuşan Mersin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Çamsarı, toplu iş sözleşmesinin imzalanmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Çalışanlarımız mutluysa biz de mutluyuz” dedi. Geçtiğimiz dört yıl boyunca her anlamda birçok zorluğu akademik ve idari personelin desteğiyle aşmayı başardıklarını, bu çabanın takdir edilmesinden onur duyduklarını ifade eden Prof. Dr. Çamsarı bundan sonraki süreçte de üniversitemiz ve ülkemiz yararına her türlü görevi kararlılıkla sürdüreceklerini belirtti.

Rektör Prof. Dr. Ahmet Çamsarı’yı yeniden atanması dolayısıyla tebrik ederek sözlerine başlayan Tez-Koop-İş Sendikası Genel Başkanı Haydar Özdemiroğlu, ülkemizin ve üniversitelerimizin ekonomik yapısını gözeterek sendika üyelerinin de memnun olacağı bir toplu iş sözleşmesini imzalamaktan mutlu olduklarını ifade etti. Özdemiroğlu, “Başta Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Çamsarı olmak üzere bu süreçte katkısı olan herkese gösterdikleri çaba nedeniyle teşekkür ediyorum.” dedi.(Bülten)

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yılmaz, Berat kandilini kutladı
Yılmaz, Berat kandilini kutladı
Jandarmadan çocuklara sürpriz
Jandarmadan çocuklara sürpriz