Advert
Advert

Liderler buluşmasının konuğu Vahap Seçer oldu

Girişimci İnsan Kaynakları Derneği (GİDERİK) Liderler Buluşması kapsamında önceki gün Vista Butik Otel'de Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer'i konuk etti.

Liderler buluşmasının konuğu Vahap Seçer oldu
Liderler buluşmasının konuğu Vahap Seçer oldu admin
Bu içerik 136 kez okundu.

Girişimci İnsan Kaynakları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Serkan ÖZADA yaptığı açıklamada  "Girişimci İnsan Kaynakları Derneğinin bölgedeki kurumsal firmaların profesyonel yöneticilerinden kurulu bir proje sivil toplum kuruluşu olduğunu belirtti.  Açıklamasında Bugüne kadar işgücü piyasasına yön veren 15 kurum ve kuruluşla kurumsallaşma, markalaşma, insan kaynakları yönetimi konusunda protokol imzaladıklarını, gerçekleştirdikleri İnsan Yönetimi ve Liderlik Zirveleriyle Mersin adının Türkiye çapında markalaşmasına yardımcı olduklarını belirtti. ÖZADA, Mersin Büyükşehir Belediyesi ile özellikle insan yönetimi zirveleri ve kariyer merkezi kurulması konularında işbirliği yapmak istediklerinin altını çizdi.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap SEÇER, Nisan ayından itibaren başkan olduğu taktirde Mersin ilinde gerçekleştirecekleri istihdama yönelik projeler üzerinde dururken, Girişimci İnsan Kaynakları Derneği ile kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme konularında ortak platformda yer alarak Mersin'e katkı sunacaklarını belirtti. (Bülten)

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Otomobil koyun sürüsüne çarptı
Otomobil koyun sürüsüne çarptı
Karadoğan:Döner Sermaye Dönmüyor
Karadoğan:Döner Sermaye Dönmüyor