Advert
Advert

Silifke Mersin’in starı

Silifke Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Dr. Mustafa Turgut, Göksu Mahallesi Abdi İpekçi Caddesinde bulunan esnaflara hayırlı işler dileyerek, gençlerle fikir alış verişinde bulundu. Silifke’nin kendine has özellikleri olduğunu belirten Turgut,”Silifke Mersin’in starı.Tek derdimiz sizlere daha iyi çağdaş,yaşanabilir bir Silifke bırakmak.Biz,bunun için çalışıyoruz” dedi.

Silifke Mersin’in starı
Silifke Mersin’in starı admin
Bu içerik 142 kez okundu.

Mersin/Silifke  İlçeBelediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Dr. Mustafa Turgut 31 Mart yerel seçimlere ilişkin çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Turgut önceki günde

Göksu Mahallesi Abdi İpekçi Caddesinde bulunan esnaflara hayırlı işler dileyerek, gençlerle fikir alış verişinde bulundu. Silifke’nin  kendine has özellikleri olduğunu belirten Turgut,”Silifke Mersin’in starı.Tek  derdimiz sizlere daha iyi çağdaş,yaşanabilir bir Silifke bırakmak.Biz .bunun için çalışıyoruz” dedi

Projelerini  gençlerle paylaşan DR. Mustafa Turgut, her kesimden vatandaşlarla görüşmelerde bulunarak, işbirliği ve dayanışma içerisinde hizmet ve yatırım gerçekleştirdiklerini vurguladı .Turgut, "Bugün bir kez daha gençlerimizdeki heyecanı gördüm. 2014 yılındaki yerel seçimlerden daha hareketli ve aktif olan gençlerimiz heyecanlı bir şekilde göreve hazırlar. Bir kez daha ilçemizde tarih yazarak 88 mahallede ve kent merkezimizde en yüksek oy oranıyla Silifke’mizi birlikte yönetmeye devam edeceğiz" dedi.

Temiz, dürüst ve katılımcı siyaset için gençlere mesajlar veren Başkan Turgut,” Biz siyasete başladığımız dönemde gerçek doğruları ilke kabul ederek yola çıktık. İşçinin köylünün ve gençlerin ihtiyaçları için mücadele ettik. İdealist bir gençlik hareketiyle hareket ettik. Bu yolda katılımcılığı esas alarak bir yoldaşlık kavramı oluşturduk. Gerek mesleğimde gerekse sosyal hayatımda disiplin ve dürüstlükten asla taviz vermedim. Belediye Başkanı olarak bu görevi en iyi şekilde yapmaya gayret gösteriyorum. Bu birlik ve beraberlik olduğu sürece sizlerle ilerlemekten gurur duyuyoruz. Siyasette temel değerlerden bir tanesi karşılıklı güven ortamıdır. Karşılıklı güven ortamının olduğu bir siyasi hayatta başarının geleceğine inanıyoruz. Önemli olan siyaset değil, önemli olan güven ve samimiyet içinde bir birlikteliktir. Bunlar olursa hepimizin savunduğu değerler daha üst noktaya çıkacaktır. Gelecek sizin ellerinizdedir. Tüm gençlerimizin desteğini ve katılımlarını bekliyorum” diye konuştu. (Bülten)

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Otomobil koyun sürüsüne çarptı
Otomobil koyun sürüsüne çarptı
Karadoğan:Döner Sermaye Dönmüyor
Karadoğan:Döner Sermaye Dönmüyor